Wpis z mikrobloga

Mamy połowę stycznia. Mimo tego, że w niektórych polskich miastach kilka dni temu znów widoczna jest zimowa aura, to z dnia na dzień powinno robić się coraz cieplej. Myślę, że można powoli zrobić wiosenny przegląd swojej szafy, a następnie wybrać się na zakupy w celu uzupełnienia jej braków :)

Przedstawiam Wam dzisiaj mój pierwszy wiosenny outfit, który łączy elegancję ze sportowym pazurem, jakim są białe Air Force. W podanym zestawie zdecydowanie najważniejszy jest płaszcz, który kupiłem będąc na wakacjach na Majorce, bo bardzo okazyjnej cenie ok. 40 euro. Jest to równowartość około 160 złotych i trzeba się mocno postarać, żeby kupić w tej cenie niestandardowy płaszcz. Następnie do zestawu dokupiłem kapelusz, który "upolowałem" na przecenie i zapłaciłem za niego 19,99 zł, czyli jak widać można tanio kupić atrakcyjny dodatek.

Droższą inwestycją były Air Force One, natomiast nadają one nieco sportowego charakteru mojej stylizacji. Do tego założyłem ponadczasowe jeansy, które nie są tak istotne w tej stylizacji. Do tego zestawu pasują także inne spodnie w jasnych kolorach (np. "pustynnym").

#heheszki #humorobrazkowy #ubierajsiezwykopem #modameska
Poroniec - Mamy połowę stycznia. Mimo tego, że w niektórych polskich miastach kilka d...

źródło: comment_AbRhlM0zWq6s3iNLl5nb7pRRrS0yVDzI.jpg

Pobierz
  • 42