Wpis z mikrobloga

@demoos: tam zgromadził 10k ludków, więc zamiast to przerzucić na jakieś forum, to rozwalił wszystko:) Z grupy FB o tej tematyce szybko zrobił się śmietnik.
Zaraz się okaże, że całą działalność przerzuci na angielski kanał.
  • Odpowiedz
@demoos: tak, ale chyba go to przerosło. W każdym razie te grupy nie nadają się do działalności w której użytkownicy tworzą zawartość - dużo śmietnikowych, mało znaczących wpisów, meteorytyka szybko ginie w odmętach postów, w kółko wałkowane są te same tematy.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: Sam pisał, że kasę ma głównie z "międzynarodowego" kanału YT, a z polskiego jakieś marne 700 zł/msc, bo polaki-cebulaki używają adblocka i nie kupują z reflinków.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: nigdy nie lubiłem go oglądać, za dużo gada, leje wodę, wali jakieś truizmy ala gonciarz, filmiki o tym samym i o rzeczach które każdy wie... a czasem nawet jak sam nie ma pojęcia o temacie to i tak się wypowie. wydaje mi się też, że to strasznie samotny człowiek a yt to jedyni co chcą go słuchać...
  • Odpowiedz
@trailer: no ja mam porównanie z GMBN i tam wszystko jest powiedziane bez zbędnej gadaniny a filmy nierzadko są bardzo krótkie. Podejrzewam że ma to związek z cebulactwem twórców polskiego YT bo w dłuższym filmie mogą upchać chyba więcej reklam
  • Odpowiedz