Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główny cel). Wygląda następująco. Zastanawiające są dekoracje za 12 000 zł. Mam nadzieję, że zobaczę w sobotę te dekoracje za tyle kasy. Co do kabaretu - nie będą to żadne osoby zewnątrz, kabaret organizują uczniowie. Po co 1000 zł na organizację kabaretu przez uczniów też może być zastanawiające, jego tematem ma być mniej więcej "śmianie się z nauczycieli", w każdym razie nie będzie wymagał żadnych rekwizytów ani specjalnych strojów. O innych kosztach trudno mi mówić. Coś tam słyszałem, że wynajęcie ochroniarza to jakieś 400 zł w pubie czy coś. Tutaj chyba nie potrzeba aż tak silnej "ochrony", a jedynie sprawdzających listę. Macie wykaz, możecie przeanalizować. Ja jeszcze po studniówce się do tego odniosę. Może będą fajerwerki, fontanna czekoladowa i coś jeszcze - w końcu takie dekoracje to mogą rzeczywiście kosztować. Czekam na waszą ekspertyzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Jeśli macie pomysły, co dalej z tym robić (bo już widzę jakie są opinie na temat kosztów) to piszcie w komentarzach. Dowód na wydatki już jest, tak więc myślę, że można coś wymyślić.

#studniowka #zalesie #oszukujo #januszebiznesu
artur200222 - Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główn...

źródło: comment_VlfMQFuKjdKdxGg6W3Xi0SQovVoilv8h.jpg

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
@artur200222 Czemu dostałeś to tak późno? 2 dni przed imprezą? Chyba komuś specjalnie zależało żebyś się tym nie zajął na ostatnią chwilę. Ceny z kosmosu pomijam. Pisz gdzie się da będzie dym
  • Odpowiedz
@PanKaczucha: pisałem, że nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że trzeba wynająć salę w szkolę. Co do tego czym są koszty "inne" - nie mam zielonego pojęcia.

@przewodnik: @zrodzny_w_zbozu: @Konrad07: Najpierw sprawdzę tę studniówkę. Jak się okaże większa klapa niż sobie wyobrażam to trzeba będzie to dobrze nagłośnić (i mam nadzieję, że pomożecie mi w tym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@artur200222 Jak dla mnie to nie ma na co czekać bo chcą was jawnie zrobić w #!$%@?. Wiadomo, że teraz dzień przed to każdy będzie Ci mówił, że nic się nie da załatwić za późno ale kasa i tak już poszła. No i o to chyba tu chodziło. Czekam na faktury i śledzę wątek.
Za taką cenę to każdego powinien powitać węgorz na złotej tacy.
  • Odpowiedz
@Konrad07: Kasa poszła, ale to nie znaczy, że nie wróci. A jak nie wróci, to się narobi tam takiego bigosu, że już nikt tam nigdy nie pomyśli o jakimś przekręcie.

Ps. a zanim będzie szansa na powrót to trzeba narobić bigosu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artur200222: Dla przykladu, kolega ktory jest DJem i gra w najbardziej hypeowych warszawskich klubach typu Sketch dostaje 2.5k zl za noc, wiec te ceny sa mocno z sufitu xD
  • Odpowiedz
@artur200222: O studniówkowych wałach to można godzinami gadać, ja w swoim liceum byłam w komitecie organizacyjnym i udało nam się zjechać z ceny(w stosunku do poprzedniego roku) o 130 złotych, ale to, że dyrektorka nie chciała się zgodzić na inną sale w której od 6 lat są studniówki jest dosyć zastanawiające ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do Twojej sytuacji, to może jeżeli to studniówka w szkole
  • Odpowiedz
@artur200222: @Konrad07: Pewnie, że nie ma co czekać. Musisz mieć dużo świadków przed imprezą, żeby byli wyczuleni na to jak wszystko wygląda. W innym wypadku mogą po prostu na to nie zwrócić uwagi. Zbieraj dowody i świadków. Jeszcze będziesz bohaterem a my będziemy wnukom o tobie opowiadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artur200222 Czuje, że bez dymu się nie obejdzie. Jednak mając na uwadze doświadczenie przewiduje jak będzie (sprawdzę se za jakiś czas): Kamerzysta, DJ wystawią zawyżone kp albo jakieś gówno warty świstek, znajomy handluje prześcieradłami więc znajdzie się jakaś stara faktura to się datę zmieni w paincie i przedstawi uczniom, sprzątaczki dostaną extra coś w kopercie i nic nie będą wiedziały. Na sam koniec okaże się że pomylili się o 1000zl i w
  • Odpowiedz