Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główny cel). Wygląda następująco. Zastanawiające są dekoracje za 12 000 zł. Mam nadzieję, że zobaczę w sobotę te dekoracje za tyle kasy. Co do kabaretu - nie będą to żadne osoby zewnątrz, kabaret organizują uczniowie. Po co 1000 zł na organizację kabaretu przez uczniów też może być zastanawiające, jego tematem ma być mniej więcej "śmianie się z nauczycieli", w każdym razie nie będzie wymagał żadnych rekwizytów ani specjalnych strojów. O innych kosztach trudno mi mówić. Coś tam słyszałem, że wynajęcie ochroniarza to jakieś 400 zł w pubie czy coś. Tutaj chyba nie potrzeba aż tak silnej "ochrony", a jedynie sprawdzających listę. Macie wykaz, możecie przeanalizować. Ja jeszcze po studniówce się do tego odniosę. Może będą fajerwerki, fontanna czekoladowa i coś jeszcze - w końcu takie dekoracje to mogą rzeczywiście kosztować. Czekam na waszą ekspertyzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Jeśli macie pomysły, co dalej z tym robić (bo już widzę jakie są opinie na temat kosztów) to piszcie w komentarzach. Dowód na wydatki już jest, tak więc myślę, że można coś wymyślić.

#studniowka #zalesie #oszukujo #januszebiznesu
artur200222 - Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główn...

źródło: comment_VlfMQFuKjdKdxGg6W3Xi0SQovVoilv8h.jpg

Pobierz
  • 274
  • Odpowiedz
@artur200222: stawka DJ to 100-200zł/h, przy czym 200 to biorą na prawdę znani Dj a nie jakieś noname-y puszczający mp3 z winampa, do tego ZAIKS to kwestia DJ-a i rozbijanie tego na osobne opłaty jest jawnym wyłudzeniem.
Dalej, filmowanie takiej imprezy to 1000-2500zł max, gdzie 2000 to już profesjonalny montaż, światło itp. Na 90% foto i wideo będą robić ci sami ludzie (zazwyczaj 2 osoby z lustrzankami) więc wtedy ceną jest
  • Odpowiedz
@artur200222: no elo, sprawa pierwsze DJ za takie granie jak na studniówce max 600zł (tyle biorą 3cio ligowi DJ w Wwa) za nockę czyli 23 - 5 rano lecą hity na czasie. 3500 za nockę bierze polska "pierwsza liga", czyli na prawdę pro goście, znani i wyhajpowani płacisz jednocześnie za muzykę i promocję imprezy (bez sprzętu jedyne co mają to laptop czasem kontroler. Jeżeli DJ ma swoje nagłośnienie jak to bywa
  • Odpowiedz
Ubezpieczenie na studniówce XDDDDD


@DuzyRogalik: na mojej studniówce było pogotowie, bo dziewczyna podczas tańca doznała złamania otwartego nogi - także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ej no i teraz masz ich w garści. Wypisali ceny, to powiedz, że potrzebujesz faktur po studniówce. Jeżeli sprzątanie 2800 zł to kto to zarobił, czy był odprowadzony podatek itp. Czy wpłynęły pieniądze do ZAIKS'u. Kto jest fotografem, filmowcem? Może taka stawka bo to znajomy nauczyciela. Catering tyle za osobę!? Przecież to żart, a za kabaret mam nadzieję uczniowie grający w nim dostaną po 200 zł ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@artur200222: przecież to jest jawne dymanie w dupsko...chyba,że będzie imba godna pięciodniowego chlańska z narkotykami i dziwkami,ale raczej wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po całej imprezie poproś o kopie faktur, podlicz wszystko i poproś o zwrot nadpłaty. Nawet jakby to miało być jakimś cudem tylko 2zł na osobę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artur200222: Jeszcze jestem w stanie zrozumieć zakaz picia alkoholu na studniówce w szkole, bo nawet z ustawy :) jest taki zakaz, to zabranianie dorosłym ludziom picia na ICH własnej imprezie, na która tylko z obowiązku zapraszają nauczycieli, to jakaś farsa. Na mojej studniówce, żaden nauczyciel nie wspominał nic o alko, butelki stały na stole. Później piliśmy nawet z nauczycielami i nikt nie robił z tego afery, nawet się okazało jak co
  • Odpowiedz
@artur200222: Kolego moja siostra za 4 tysia miała na weselu Dja+barmanów z pokazem+pokaz tańca przez 2 pary. Weź idź po rachunki za to wszystko. Zapłaciłeś to mają Ci to wydać i tyle.
  • Odpowiedz
@artur200222: A ja uważałam, że w mojej szkole przy składce na studniówkę pojawienie się opłaty dodatkowej w postaci 100 zł bez względu czy ktoś idzie czy nie to coś nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º) przed maturą zaś zachwycono nas informacją, że musimy zapłacić opłatę maturalną - 100 zł
  • Odpowiedz
@artur200222: Z racji tego, że zajmuję się trochę organizacją imprez to powiem tylko tyle że ZAIKS, pomijając toze Dj powinien sam mieć opłacony, to kosztuje 10% występu. Więc nie ponad 5 stów, a 350zł.
  • Odpowiedz