Wpis z mikrobloga

List #27

Imię: Marcin

Wiek: 26

Miejscowość zamieszkania: powiedzmy Wrocław, albo południowe lubuskie

List lub kilka słów o sobie: Robotyk ze sporym dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru (choć zazwyczaj prymitywnym). Z racji mojej pracy, w Polsce niestety spędzam średnio tydzień w miesiącu i raczej nie zamierzam tego zmieniać przez powiedzmy najbliższe 2-3 lata, bo chciałbym dorobić się własnego gniazdka bez kończenia z kredytem na 20 lat jak klasyczny Janusz. Uwielbiam podróże. Odwiedziłem w 2016 roku 10 krajów w Europie i nie zamierzam zwalniać w 2017, a i mam nadzieję, że uda mi się też wydostać poza nasz kontynent. Można ze mną zarówno poimprezować (choć moje umiejętności taneczne pozwalają tylko na śmieszne pląsy wśród pijanego tłumu w akompaniamencie muzyki elektronicznej) jak i przeleżeć cały dzień pod kocem oglądając seriale czy grając na kompie. Żeby nie było, że nie ostrzegałem to zdarzy mi się obejrzeć jakąś chińską bajkę i jestem dostarczany w pakiecie razem z pluszowym rekinem z IKEI. Lubię (a przynajmniej toleruję) niemal każdy rodzaj muzyki, od klasyki do disco polo. Drażni mnie tylko metal i jego pochodne. Mam ponad 190 cm wzrostu, ale jestem dość chudy, więc na próżno szukać u mnie mięśni jak u Alvaro z okładki czasopisma dla mirkokoksów. Jeśli chodzi o twarz to jestem brunetem, loterii genetycznej może nie wygrałem, ale mogło być gorzej. Dobra, tyle chyba powinno starczyć na początek. ;]

Jakiej szukasz partnerki: Ideałem byłaby pogodna dziewczyna z ładną buzią, dystansem do własnej osoby i świata, potrafiąca wnieść też coś od siebie do związku, a nie będąca tylko typowym "takerem". Ciało ma dla mnie drugorzędne znaczenie dopóki nie dochodzimy do poziomu nadwagi, bo to mnie momentalnie odrzuca. Nie toleruję papierosów, a jedyny dla mnie akceptowalny piercing na twarzy to kolczyki.


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi przeczytajcie TEN POST
Nowa edycja po opublikowaniu wszystkich listów z tej edycji.

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #wroclaw
Pobierz kopek - List #27

 Imię: Marcin

 Wiek: 26

 Miejscowość zamieszkania: powiedzmy W...
źródło: comment_Tar03QTI18BMnYa5nPOLMEDV5NQ8U1BJ.jpg
  • 7