Wpis z mikrobloga

Rysownicy - dużo macie zaczętych i nieskończonych rysunków? Kończycie je kiedyś, czy po latach bezsens, bo odmienna maniera kreskowania?

Mam takie #f40 w połowie i żal zostawiać, ale po latach to i długopis wyblakły, pewnie będzie różnica.

#rysunek #rysujzwykopem #aloszkaniechrysuje #tworczoscwlasna
aloszkaniechbedzie - Rysownicy - dużo macie zaczętych i nieskończonych rysunków? Końc...

źródło: comment_qhlUHIZdNIowrSth9Q9J28gILYbOTIUP.jpg

Pobierz
  • 15
@aloszkaniechbedzie: oj dużo niedokończonych. A mam np. taki jeden sprzed chyba 3 lub 4 lat, który znalazłem ostatnio na dysku (digital painting akurat) i stwierdziłem że w sumie całkiem nieźle zacząłem i muszę go dokończyć ale nie mogę się za to zabrać. Jest Moim zdaniem coś fajnego w takich rysunkach tworzonych przez wiele lat :P
@martist: poważnie kredkami? proszę proszę napisz jakie to kredki :3
wiem, że nie one zrobiły robotę, lecz Twa ręka, ale powiedz, jakież to
kobieto, masz ogromny talent i bardzo estetyczny warszstat, ja po tym komentarzu wywaliłam oczy jak piątaki
szacunek naprawdę
znam ten uczuć, gdy strach końćzyć, że się zepsuje
ale tu taki potencjał, ze aż mi żal, żeby leżały nieskończone
babcia też mega : )
@aloszkaniechbedzie: to sa kredki prismacolor ^^ te 2 portrety tez sa nimi robione, jeju bardzo dziękuje za te miłe słowa to wiele dla mnie znaczy :) jak skończę ten samolot a pózniej jeszcze potrójny portet nad którym pracuje to napewno sie za te zabiorę bo mi tez zal ze tak leżą