Wpis z mikrobloga

Zapukała do nas sąsiadka w ciąży z prośbą o pomoc.
Dziewczyna jest już po terminie i ma padaczkę. Dostała po południu skurczy i poszła do szpitala w #piaseczno. Tam jednak jej... nie przyjęli, bo nie mają odpowiedniego sprzętu dla osób z padaczką i odesłali ją do domu! Poradzili by sama, mając już skurcze i będąc po terminie, pojechała na Wołoską. A dziewczyna samotna, bez samochodu, bez nikogo.
#gorzkiezale #zalesie #sluzbazdrowia #truestory
  • 24
@felixa: kilkukrotnie byłam w tym szpitalu - a to zapalenie płuc w weekend wpadło, a to ostatnio sobie odkroiłam kawałek palca. za pierwszym razem czekałam 4,5h na lekarza. ostatnio z palcem jakaś kobitka mnie ostrzegła, gdy przyszłam, że ona na chirurga czeka już 4h. po godzinie nadal go nie było, więc poszłam. ten szpital to jest jakiś dramat.
@felixa: Ale cierpię. Właśnie to jest podejście polskich dochtórów. Żyje? No to nie widzimy problemu. Idioci #!$%@?. Ciekawe czy tak samo by traktowali swoje dzieci i krewnych. Dobra, #!$%@?. Spdam, nie zaśmiecam wątku, Na koniec tylko powiem, ze 99% polskich lekarzy nadaje się tylko do zesłania łagru. Nikt w cywilizowanym kraju nie dał by im nawet zwierząt leczyć.