Wpis z mikrobloga

przełóż na drugą felgę by było od środka.


@outsidre: i co to zmieni? tak samo będzie dziura co może rozerwać oponę jak przy większej prędkości na coś na jedzie, z tą różnicą, że od środka
  • Odpowiedz
@ATR92: nigdzie, pisałeś, że nic nie zmieni, ja też napisałem, że nic nie zmieni, więc robienie z tym czegokolwiek nic nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mmichalus: jeśli nie ma uszkodzeń kordu (nie zeszło powietrze, nie widać drutu, nie zrobiła się "bulka" z bolu) to ogarnięty oponiarz Ci to naprawi. Kłopot jest taki, że wewnętrzna łata może być odrobinę ciężka i opona będzie się nadawała tylko na tył. Ale z tego co widzę, jest to tylko ubytek gumy więc nadlanie go nie jest wielkim wyzwaniem.
  • Odpowiedz
@nunu85: Nieprawda. Z kilku powodów. Ale nie chce mi sie rozpisywac. Bo sie zaraz poklocimy. I znowu bede uzywal brzydkich wyrazow. A potem mi moderacja usunie posty. I cala klotnia na darmo. Pozdrawiam cumplu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: Tak ale wybór czy chcesz używać takiej opony jest twój. Niektórzy chcą i tłumaczenie że to mija się z celem nic nie daje. Dużo zależy też od prędkości z jaką się poruszasz. Siły odśrodkowej nie oszukasz.
  • Odpowiedz