Wpis z mikrobloga

@Haqim: u uważasz,że to normalne xDD? Przecież to są niemiecki partie,które walczą między sobą o zwycięstwo i rządzenie NIEMCAMI :O:O:O Nie wiem jak można się w jakichkolwiek okolicznościach wstydzić flagi państwowej,to tak jakby na debacie prezydenckiej,spotkali się wszyscy kandydaci i nagle Duda albo Schetyna dostal do rąk flage Polski i z obrzydzeniem komuś ją oddal,wyobrażasz sobie reakcje wrogiego obozu politycznego i mediów xDD?
@Hamouma: Uwazam ze to normalne zeby nie utozsamiac partii z calym krajem. Tak bylo za komunizmu i podziekuje juz takim rozwiazaniom. Od '89 nie bylo partii ktora reprezentowalaby nawet 51% spoleczeństwa (żadna w wyborach tyle nie dostała), więc zadna partia nie jest rowna calemu krajowi i narodowi.
Co innego w przypadku reprezentowania juz konkretnych funkcji. I tak Merkel jako kanclerz nie unika flagi przeciez.
Nie wiem jak mozna to jasniej napisac,
u uważasz,że to normalne xDD? Przecież to są niemiecki partie,które walczą między sobą o zwycięstwo i rządzenie NIEMCAMI :O:O:O Nie wiem jak można się w jakichkolwiek okolicznościach wstydzić flagi państwowej,to tak jakby na debacie prezydenckiej,spotkali się wszyscy kandydaci i nagle Duda albo Schetyna dostal do rąk flage Polski i z obrzydzeniem komuś ją oddal,wyobrażasz sobie reakcje wrogiego obozu politycznego i mediów xDD?


@Hamouma: dla mnie też to jest normalne. Właśnie u