Wpis z mikrobloga

Sytuacja z przed chwili. Zamknięte osiedle, jakiś dobrodziej regularnie wzywa straż miejską a Ci strażnicy galaktyki przyjeżdżają i wlepiają hurtowo mandaty ludziom za złe parkowanie (ludzie tak parkują bo mało miejsc, druga część osiedla w budowie) i tak co najmniej raz w tygodniu. Zwróćcie uwagę gdzie zaparkowała wielmożna straż miejska żeby innych karać za złe parkowanie.

#krakow #bagiety #mandat #chwdsm
kilermorales - Sytuacja z przed chwili. Zamknięte osiedle, jakiś dobrodziej regularni...

źródło: comment_zkYL3blAFnaZyo9HY79KxeLiPchAeBr0.jpg

Pobierz
  • 53
@kilermorales: Ah, jak ja kocham tych buraków z "apartamentowych" osiedli. Zadłuży się taki na 100 lat i sprzeda nerkę, żeby w takim mieszkać, ale na miejsce w parkingu podziemnym pożałuje. Albo kupi w budynku, w którym deweloper nie przewidział dość miejsc... Ile ja takich osiedli zwiedziłem i zastanawiam się jak można w tak ciasnej zabudowie mieszkać. To już PRLowskie osiedla, z otwartymi przestrzeniami lepiej wypadają.
A co do tematu - kochany,
Widzę większość wykopków to jednak jakieś dzieciaki bez własnego samochodu. Posiadać mieszkanie na własność to jedno, w każdym budynku zawsze są też NAJMUJĄCY. Oni sobie nie kupią garażu, a prawo do zaparkowania mają takie samo jak inni. Wszędzie się parkuje w ten sposób, gdzie miejsca po prostu brakuje i większości ludzi jakoś to nie przeszkadza.