Wpis z mikrobloga

Szanowni Mirkowicze

na chwilę obecną staliśmy się kluczowym dostawcą rozwiązań #redhat w Polsce.
Z okazji najlepszych cen na licencje Red Hat w naszym kraju organizujemy #rozdajo

Co można wygrać:
zestaw - kubeczek Red Hat wraz ze smyczą dla trzech osób (zdjęcie przedstawia losowane nagrody)

Co trzeba zrobić:
zaplusować ten wpis oraz wypowiedzieć na głos "tylko Open Source" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedy losowanie:
Jutro tj. 28. lutego 2017 r. około godziny 12:00 korzystając z #mirkorandom

Mała reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli jesteś mirkiem spod tagu #linux #it #sysadmin lub #opensource i potrzebujesz odnowień bądź nowych licencji Red Hat to serdecznie zapraszamy do kontaktu, na hasło "Wykop.pl" prześlemy z fakturą dodatkowy Red Hatowy gadżet.
Jeżeli jesteś #devops #programista15k i zastanawiasz się nad projektem w oparciu o rozwiązania Red Hat to też zapraszamy do kontaktu.

#it #informatyka #cebuladeals #centos #serwery #hosting #programowanie
Pobierz OpenCulture - Szanowni Mirkowicze

na chwilę obecną staliśmy się kluczowym dostawcą...
źródło: comment_GTWlcfSo4uXprk9cx1RmMGwocKq99YWz.jpg
  • 122
@DodatnieUjemny: a co, nie wspierają Centosa i Fedorę, do tego dotują różne projekty typu Open Stack czy Ceph, bardzo dużo tego jest. Masz organizacje typu banki czy telco, gdzie nic innego niż system klasy enterprise nie może być dostarczone, to co lepiej, żeby na Windows Server działało? Tak to ze wsparcia choć po części jest kasa na finansowanie projektów i popychanie Świata do przodu.
@CentrumOpenSource: Żeby nie było - sam korzystam z produktów RedHat i sobie bardzo chwalę. Nazwe się nawet fanboy'em RedHat.

Jednak to jest firma zarobkowa, więc niech nie mydli oczu swoim OpenSourcem, bo jej produkty są BARDZO drogie.
Byłem ostatnio na RedHat Forum i takiej komercji nie widziałem już dawno. Wróciłem z ogromnym niesmakiem z tego Forum (pomimo, że jedzienie było dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Produkty OpenSource'owe
@DodatnieUjemny: o rozwoju Świata to akurat nasz tekst ;)
Jasne, że teraz to jest już korporacja nastawiona na zysk i po to aby sprzedawać. Wiadomo również, że jak wspierają jakiś projekt to później czerpią z niego garściami i też jest to biznes. ALE :) ale jak jest jakiś projekt dotowany to zawsze jest wersja otwarta tak aby każdy mógł z niej skorzystać i często licencjonowanie tych projektów jest takie, że możesz