Wpis z mikrobloga

Mirki mirki mirki... moje #rozdajo z koszulką (i prośbą o pomoc w zbiórce fantów, żywności długoterminowej itp.) raczej nie jest atrakcyjne, ponieważ ma ledwo 25 plusów póki co... dlatego oprócz koszulki z logo wolontariatu lub z innym napisem/logo rozlosuję jeszcze router TP-LINK WR1043ND - wersja jeszcze biała, ale w pełni sprawna i kompletna.

Co zrobić by wziąć udział w #rozdajo ? Proszę o zapoznanie się z moim wpisem - TUTAAAAAAAAAJ. Tam też zasady #rozdajo - aktualnie do rozlosowania router i koszulka.
W tamtym wpisie wkradł się błąd w zasadach. Oczywiście wylosuję osobę, nie koszulkę :)

Dzięki wielkie! :)

#rozdajo #pomagajzwykopem #kmw #wolontariat
  • 6
@ConanLibrarian: router robi swoje :D
A tak poważnie - może powinienem napisać to na początku, że nie chodzi o pieniądze. Nie wiem, nie znam się na takich akcjach ;c Napisałem to na początku informacji o tym, że cokolwiek zbieramy. Jak ktoś dotarł do tamtego miejsca to na pewno też przeczyta i to. Mam nadzieję, że nie odebrałeś tego jako sposób na zebranie pieniędzy.
Może? Przyznaję się szczerze: za pierwszym razem odpadłem już przy sprzątaniu kościoła.
Ale nie należę do osób najcierpliwszych pod słońcem - nie znalazłem szybko informacji o co chodzi, więc skupiłem się na błędzie w nazwie, sprawdziłem, że już ktoś to zauważył i poszedłem na herbatniki z kawą.
Za drugim razem (tu) poszedłem sprawdzić o co chodzi z tym marudzeniem o niskiej liczbie plusów - poprzednie herbatniki wprawiły mnie w dobry nastrój i
@ConanLibrarian: Co do nazwy - nie wiem jakim cudem nikt tego wcześniej nie zauważył... Grafikę widziało mnóstwo osób, mieli przed sobą wydrukowaną koszulkę, identyfikatory, zakładki... a dopiero wypok mnie uświadomił. No trudno. Wersję cyfrową już poprawiłem.

Nie wiem czy będzie następny tekst - ale dzięki wielkie za radę! Jeśli będzie to postaram się do tego przyłożyć i chociaż raz przeczytać po jego napisaniu - tym razem nawet tego nie zrobiłem.