Wpis z mikrobloga

@mati9815: Jechałem swoim BMW e46 na śląsku po parkingu zimą, bo szukałem miejsca do zaparkowania :) a duży parkin i pełno śniegu xD w lusterku zobaczyłem, że jedzie za mną po tym parkingu policja, to specjalnie jeździłem w kółko alejkami, ale delikatnie, żeby mi dupy nie zarzuciło, bo pewnie tylko na to czekali xD Ale po 3-4 kółku odechciało im się i pojechali sobie :P
@IcanFlaj raczej by ci nic nie mogli zrobić bo to teren prywatny (parking pod marketem) no chyba że było wezwanie od właściciela posesji. Tak sami z siebie nie mogą nic zrobić (chyba że się coś zmieniło)

@mati9815 masz pecha, ponad 3 lata posiadam e36 i żadnej kontroli czy to w mieście czy na trasie
@BartekLbn91: właśnie to jest parking taki między osiedlem, a kinem :) a nie pod marketem i nie wiem za bardzo, czy to teren prywatny. Bo jakby to było pod marketem, to masz rację, że sami z siebie raczej nic nie mogą zrobić :)
@mati9815: mnie raczej nie łapią, ale z drugiej strony jak widzę, że będzie wyrywkowa to staram się jechać za kimś całkiem blisko, żeby nie kusić losu. XD