Wpis z mikrobloga

@MolibdenowyTadeusz: noo dupa boli, ale ja mam na takim dystansie głównie problem z ramionami, okolice bicepsów i kark i górne mięśnie pleców. Muszę nad nimi popracować. Nogi miały mega kryzys przy 75km, ale potem się jakoś ogarnęły, ale te plecy i ręce to płaczę.
@holo94: ( )
  • Odpowiedz
@Dominiko_: wykopki szanują rowerzystów co robią coś ze swoim życiem i jeżdżą rowerem jak inni uczestnicy ruchu często poza miastem dla siebie i nikomu nie przeszkadzają, jeżdżą sprawnie i zgodnie z przepisami. Wykopki gardzą pedalarzami którzy dorabiają jakieś ideolo do jazdy na rowerze, mają w dupie przepisy i jeżdżą tak jak chcą raz po chodniku, raz po pasach raz środkiem drogi i uważają się za panów życia i śmierci
  • Odpowiedz
@jestemmaruda: Też wystalkowałem, tylko dwójka znajomych :c Och, chyba nie to pokolenie :c

Ale świat jest jednak mały i nie spodziewałem się, że na wypoku spotkam mirabelkę z ŁG ;)
  • Odpowiedz
@RaVek: Generalnie endomondo jest takie #!$%@? - do wszystkiego i do niczego. Z doświadczenia - jak ktoś spróbuje Stravy, nie wraca do endomondo.
  • Odpowiedz
ale jechlam za moim niebieskim i nie pozwolił odpuscic


@jestemmaruda: tak podejrzewałem :)
Ja na moim crossie w pojedynkę nawet nie mam ochoty zabierać się za jakiekolwiek KOM'y. Wszystkie opanowane przez szosowców. Zresztą pobijanie rekordów to nie jest to co mnie ciągnie na rower.
A przy okazji zapraszam na #rowerowyrownik z takimi dystansami.
  • Odpowiedz