Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, ze #13reasonswhy będzie tak dobry. Skąd oni wzięli tylu świetnych młodych aktorów? Soundtrack 11/10. Ogólnie udźwiękowienie fantastyczne, robiło klimat. Jeden z seriali, który pokazuje, ze nie jest potrzebny potężny budżet, żeby zrobić coś dobrego. Niech nasze rodzime studia się uczą.







Dla mnie 9/10.
#seriale #netflix
  • 12
@vrt1337:


Wydaje mi się, ze to kwestia zostawienia sobie otwartej furtki przez twórców. Serial się przyjął, wiec w pogoni za hajsem drugi sezon pewnie będzie. Nie wiem czy to dobry pomysł, choć potencjał jest.
@woytas: dlaczego beznadziejnie głupia? Znając amerykańską mentalność niemal wszystko co tam się wydarzyło jest całkowicie realne. Wiadomo, serial jak to serial - jest przerysowany, niektóre zachowania bohaterów totalnie abstrakcyjne, ale z drugiej strony jak patrzę na społeczeństwo, pojedyncze jednostki - nic mnie już nie dziwi.
@aintgod: dla tego właśnie widzę w nim amerykańską patologię i promowanie takiej #!$%@? umysłowego. Bohaterka to narcystyczna psychopatka, która próbuje podpożądkować sobie śeodowisko nawet kosztem własnego życia.
@aintgod: widzisz oglądając ten serial narastało we mnie obrzydzenie do tego stopnia, iż w pewnym momeńcie powiedziałem dość. Jak kogoś rajcuje nurzanie się w takim #!$%@? to niech ogląda ale dla mnie nie widzę w tym nic interesującego. Poza tym kolejną rzeczą jest przesada w jaskrawości tych bohaterów - zupełnie nienaturalna. Rozumiem, że na potrzeby serialu tak zostało to zrealizowane ale tym bardziej mi się to nie podoba. Jak mam ochotę
@woytas: rozumiem i szanuję, sam niejednokrotnie przerywałem oglądanie jakiejś produkcji, bo w moim mniemaniu osiągnęła granice żenady/braku przyzwoitości bądź odeszła znacząco od mojego gustu :-)