Wpis z mikrobloga

Powiem na czym polega mój problem (#!$%@?ąc od tego, że wolę robić robotę niż pisać o niej) - mam blokadę przed pisaniem po polsku - mały zasięg, a poza tym i tak wszyscy mówią po angielsku - ale może ktoś mnie poprawi i napisze, dlaczego warto - a może w zgodzie z sobą pisać po angielsku, wrzucać na wykop i się nie przejmować?
@wytrzzeszcz: Ja robię gry upraszczając. Przechodziłem etapy od pracy 12 zł/h, przez mityczne zlecenia 15k (opłaca się, ale nie warto), aż po życie z własnej twórczości (warto, ale się nie opłaca), ale chyba wolałbym się skupić na techniczno artystycznym aspekcie niż zgrywać entrepreneura. Jak sobie ułatwić życie linuxem, jak tworzyć assety do gier, jak przetworzyć to na złotówki.
y upraszczając. Przechodziłem etapy od pracy 12 zł/h, przez mityczne zlecenia 15k (opłaca się, ale nie warto), aż po życie z własnej twórczości (warto, ale się nie opłaca), ale chyba wolałbym się skupić na techniczno artystycznym aspekcie niż zgrywać entrepreneura. Jak sobie ułatwić życie linuxem, jak tworzyć assety do gier, jak przetworzyć to na złotów


@rezoner: czytał bym
@rezoner: Masz mój łuk i szczały. Biorąc pod uwagę zasięg wypoku, tworzenie treści tutaj byłoby o wiele efektywniejsze niż zabawa w dedykowany blog.

Co prawda nie umiem into gry, ale potrafię korzystać ze średnika w zdaniu i umiem systemy wbudowane. A historii z klientami to znalazłaby się cała masa. Jedynym problemem byłoby zręczne zredagowanie tego, żeby nikt się nie połapał kto i o czym.