Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki i mireczki. W dobie dzisiejszych tinderowych, badulcowych i fejsbukowych księżniczek zastanawiam się, czy są gdzieś normalne i poukładane dziewczyny? Takie, które mają inne zainteresowania poza wstawianie fotek z dziubkiem, psimi ryjkami, szukaniem atencji, szukaniem księcia z bajki gdzieś za obserwowalnym wszechświatem? Czy są takie dziewczyny, dla których nie ma czegoś takiego jak niezręczna cisza, która lubi po prostu się poprzytulać, porozmawiać i być blisko? Dla której nie musi się ciągle coś dziać, woli tak jak ja ciszę i spokój? Teraz przechodząc na drugą stronę barykady...czy każdy chłopak dzisiaj musi być "dynamiczny"? (modne słowo ostatnio). Być łobuzem, bo łobuz kocha mocniej? Strach się przyznać, że nie lubię imprezować...bo zaraz nudziarz. Mam grono znajomych ale dla nich zupełnie normalne jest, że któregoś dnia ktoś może nie mieć ochoty albo czasu się spotkać. Co robić mirki i mireczki, gdzie szukać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy są takie dziewczyny, dla których nie ma czegoś takiego jak niezręczna cisza, która lubi po prostu się poprzytulać, porozmawiać i być blisko?


Jak się z kimś dobrze czujesz, to nie ma czegoś takiego, jak niezręczna cisza.

Nie wiem, co Wy macie z tym "dynamicznym" - są dziewczyny, które wolą takich, są takie, które wolą spokojnych. To wcale nie jest modne - po prostu dziewczyny, które chcą imprezować i szaleć,