Wpis z mikrobloga

@tylko_prawda no właśnie jak to możesz pojąć? Takie uniżenie Boga zamknietego w kawałku chleba i jeszcze przemienionego w ciało i krew Zbawiciela przez grzesznika kapłana? Kosmos prawda? Z tego samego powodu lucyfer upadł i znim reszta. Nie mogli pojąć jak Bóg może się tak uniżyć? Wszystko masz wytlumaczone. Jesli dalej stoisz przy swoim blednym myśleniu to trudno. Właśnie strząsam proch z moich nóg.
  • Odpowiedz
@Le_Kuak: Szkoda, że teraz jak wyszedłem z katolicyzmu czuje działanie Boga na każdym kroku. Natomiast ten w zamkniętym pudełku nie dawał żadnych znaków. Pewnie dlatego bo to był martwy bóg.

Akurat przed takimi rzeczami Jezus przestrzegał że będą czynić wielkie znaki i cuda. Przypomnij sobie ze Jezus nigdy wielkich znaków nie robił m.in. kiedy faryzeusze chcieli znaku z nieba, a ten im powiedział że jeśli to co robi nie jest dla
  • Odpowiedz
@Le_Kuak: nie znasz niestety babilońskiego pochodzenia nauki o transsubstancjacji (jedzeniu bogów). Podpowiem Ci tylko, że kiedy aniołowie odwiedzili Lota, to mieszkańcy Sodomy chcieli zgwałcić Bożych posłańców. W tym samym celu.
Poczytaj o Babilonie i religii Nimroda.
  • Odpowiedz
Co ci przeszkadza drewniany ołtarzyk? Mi nie a wiem ze jest Bóg w niebie i wszedzie a nie zaklety w ołtarzu czy rzeczy.


@Le_Kuak: jako ciekawostkę dodam, że gdy w Wyjścia Bóg nakazuje ludziom uczynić sobie ołtarz na ofiarę całopalną, to pozwolił zrobić ten ołtarz z kamieni. Zabronił jednak, by kamienie były ociosane, bo to już było obrzydliwością w Jego oczach.

Biblia: nie wolno oddawać czci obrazkom i stworzeniu i dziełu
  • Odpowiedz