Wpis z mikrobloga

Elo Mirki koksy, od jakichś kilku tygodni wskoczyłem na redukcję ale mam problem bo waga nic nie leci. Zacząłem od 2700kcal i co tydzień lub dwa zmniejszałem o 100 aż do 2300 i nic. Ważę 79 kg, ćwiczę 4x w tygodniu góra/dół, makro w gramach b-170, t-110. ww-130, lepiej się czuję z mniejszą ilością węgli. Aktywność poza siłownią praktycznie niewielka ale zmniejszając kalorie o 400 powinno coś ruszyć i bez tego. Mam tylko pomysł żeby dorzucić jakieś cardio typu rower lub sprinty. Samopoczucie w porządku czasami trochę głód odczuwam ale generalnie jest dobrze. Może coś doradzicie?
#mikrokoksy #dieta #silownia
  • 26
@Fiver: znajac zycie na masie jadłeś 4k kcal dziennie i teraz sie dziwisz

a tak naprawdę to patrz po obwodach i sylwetce w lustrze czy coś leci czy nie, masa nie zawsze jest odpowiednim punktem odniesienia
@W_NOCY: Kurde byłem swego czasu na diecie bez węgli i zeszło wtedy sporo fatu ale co to za życie bez pizzy, smutne takie (,)
Liczyłem że trochę tych węgli będę mógł jeść, no nic zwiększę trochę kalorykę i odejmę węgli zobaczymy co się będzie dziać.
co to za życie bez pizzy


@Fiver: Oooch, biedactwo;) Ogarnij przepis na pizzę na spodzie z kalafiora, dobra rzecz na LC i fajnie się sprawdza gdy rotujesz węglami.
@Fiver: To zostaje IIFYM, choć moim zdaniem za dużo pieprzenia z tym;)
Nie wie ile byłeś na keto, ale po kilku miesiącach smak i preferencje się zmieniają;)
@rdza: Dość długo i przyzwyczajenia do mięs i nabiału zostały wcinam ze smakiem, jednak tęsknota za słodyczami była zawsze. Zobaczymy, spróbuje zredukować na keto i potem zapodam utrzymanie już z węglami.
@Fiver: Za duzo kcal. Nie wiem jak to wszystko wyliczyles, ale ja przy wadze 88 kg i zerowej aktywnosci (poza treningiem 3 x w tygodniu) jem 2000 kcal ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Schodzi mi kilogram tygodniowo jak od linijki.
@Fiver: Nie baw sie w obcinanie wegli (chyba, ze chess se obnizyc tescia i #!$%@? samopoczucie) tylko przytnij ogolna ilosc kcal i obserwuj czy leci.

Polecam calym sercem Intermottent Fasting. 2000 kcal bez sniadania jest przyjemnoscia.
@kblachuta: Z tym białkiem miałeś na myśli 2g na 1kg? Tego się trzymam i manipuluje resztą, jednak na keto nie będę wchodził bo się znowu zamęczę. Będę odejmował kcal dopóki samopoczucie będzie spoko.