Wpis z mikrobloga

@WelcomeToGunShow: żadne plexi nie będzie tańsze od zwykłej prostej tafli szkła. 0.5x2m to kilkanaście-dziesiąt zł u szklarza ;) Jedyny "problem" to ten wydruk. Ale tu też trochę kreatywności, uzdolnionych znajomych czy coś - i namalowane na lewej stronie, na to lakier zabezpieczający, i może się udać.
Każde plexi itp będzie bardzo łatwo się rysować/matowić - choćby od opartych o nie przedmiotów
szkło, zwłaszcza gdy jest przyklejone do czegoś na całej powierzchni
@WelcomeToGunShowGłupoty gadacie. Wszyscy. Zamów wydruk UV na szkle fototapety w kuchni odchodzą od szkła. Plexi jest 3 razy droższe. Jako Mirek Mirko może po prostu zrobię Ci dobrą cenę na to? Szkło do kuchni tylko hartowane!
@WelcomeToGunShow na stacja np Orlen robią szkło. Np sam robiłem Egiertowo i Wejherowo. Lotos wali nie plexi tylko spełnione PCV z tego co się orientuję ale to nie moja dziedzina, ja zwykły prosty szklarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ThePawel np. otwór na gniazdo. Np. Walnie garnkiem i po szkle pękło. Potem płacz bo było o 80 zł taniej. Proszę poczytać o procesie hartowana szkła. Jak szkło ma wadę ukryta pęknie w piecu do hartowana. Nie hart potrafi sam z siebie peknac