Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? akcja Mirki i Mirabelki drogie:
I ja i mój #rozowypasek lvl 23. #logikarozowychpaskow lvl over 9000

Tl;Dr


Jak zaczelismy byc razem oby dwoie mieszkalismy ze swoimi rodzicami. Potem ja znalazlem prace i sie wyprowadzilem.
Mieszkałem sam, a ona się do mnie potem wprowadziła. Przez pierwszy miesiąc ją utrzymywałem, bo nie miała pracy. Oby dwoje studiujemy. Ona ma rente (polsierota) i dostaje jakies pieniadze od mamy co miesiac (na pocz od mamy nie dostawala nic). Teraz dzielimy sie po pol wydatkami, ale nadal ona dostaje, a ja zarabiam (rodzice mi nie pagaja, tylko jakas stowka/dwie na urodziny swieta itd). Nie mam zajebistej pracy (salon samsung - sprzedawca) ale szukam (studia zwiazane z programowaniem i szukam w tym). Powiedziala mi, ze zrywa ze mna dopoki sie zyciowo nie ogarne (patrz zdane studia i praca z odpowiednia pensja). Wiec zerwala ze mna, ale nadal mieszkamy razem (nie klocimy sie, i jakos sie da). W tym czasie na #tinder poznala jakiegos fagasa. I sobie do niego chadza i czesto zostaje na noc. Ale mowi mi, ze mnie kocha i bardzo by chciala wrocic itd. Nie wiedzialem na poczatku, czy na pewno uprawia z nim #sex bo mimo wszystko mowila, ze kocha i przytula sie do mnie i caluje ze mna. Dzisiaj jednak uzyskalem 100% pewnosci, ze sie z tym bolcem bolcuje, a mi nic o tym nie mowi. Mimo wszystko mowi mi w oczy, ze chciala by, zebysmy sie zeszli. Z jesnej strony nie jestesmy juz razem, wiec jej sexy z innymi to jej sprawa, ale z drugiej, skoro mowi, ze kocha, chce wrocic do mnie i mieszkamy razem to chyba minimum kultury wymaga sie nie bolcowac z innymi do pelnego wyjasnienia sprawy, albo wyprowadzki.
Nadal ją jednak kocham jak #!$%@?.

Co radzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu

ktora opcja lepsza?

  • 1. tez bzykac jakas rozowa i zobaczyc co dalej 18.2% (599)
  • 2. powiedziec rozowemu, zeby sie wyprowadzila 68.4% (2256)
  • 3. i tak zostac jej wiernym i sie ogarnac xD 4.6% (152)
  • 4. Miec wyjebane na nia i dalej mieszkac razem 2.6% (87)
  • 5. udawac, ze wszystko ok, planujac slodka zemste 6.2% (206)

Oddanych głosów: 3300

  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania Na wstępie chciałbym podziękować Ci za ten post, bo niezależnie od tego czy jest to zarzutka czy nie, myślę że sporej części osób tutaj postujących raz jeszcze zastanowi się nad definicją ##!$%@? i czy rzeczywiście są godni używania tego określenia względem siebie.
Co do tematu to sprawa raczej prosta - spakuj ją i grzecznie każ #!$%@?ć, a jak jeszcze wyjedzie z tekstem o miłości to jej sprzedaj liścia, w tej sytuacji