Wpis z mikrobloga

  • 2
@kyloe serio nie wiesz jak mozna zasnac podczas prowadzenia auta? Jak jezdzisz z Wroclawia do Kozielic to moze nie ale jak masz do pokonania trase 1600km + to uwierz mi ze kierowcow dzieli sie na tych co chca i tych co moga...ten kierowca chcial ale nie mogl. Ja sam nigdy na trasie nie spie bo po prostu nie potrafie usnac jak jestem na mode run to jade i jak najszybciej do domu.
  • Odpowiedz
Nocuje tu na stacji


@Rezonator: Naprawdę współczuję wypadku ale nie rob z siebie dziada!! Samolotem nie polecisz bo byś musiał za bagaż dopłacić, pociągiem tez nie bo za drogo... na hotel szkoda pieniędzy wiec lepiej koczować na stacji... no bez jaj. Najlepiej jakby ktos łaskawie przyjechał i podwiózł pupkę pod same drzwi. Dopiero co miałeś wypadek! Ciesz sie że nic poważnego Ci sie nie stało więc ułatwij sobie życie, to tylko
  • Odpowiedz
@golomb13 a ty czytales kiedyś swoje wpisy?
Jeśli ci oczy krwawia to idź do lekarza ;) czytać moich komentarzy też nie musisz...
Ogólnie lepiej będzie dla Ciebie jeśli się troszkę doksztalcisz.. idź zrób jakis kurs ;) naucz się trochę niemieckiego...
  • Odpowiedz
  • 2
@Thompson_x wszystko ok. Ogarniam wszystko w mieszkaniu. Jutro do pracy na 8. Podziękowania jeszcze muszę napisać dla wszystkich bo kurde wykop pokazał siłę. To cudowne, że ludzie potrafią tak pomagać zupełnie bezinteresownie.
  • Odpowiedz