Wpis z mikrobloga

@kurczakos1 mam jechać z Monachium do Kassel a potem z powrotem? Może realnie jestem mało uczynna aktualnie Ale słowa otuchy czasami poprawiają trochę humor... No ale cóż. Widać że tu sami uczynni...
  • Odpowiedz
@geuze myślisz jak większość osób czyli błędnie. AC służy do naprawy samochodu, NW to pic na wodę, z OC robisz samochód, leczysz ludzi, dostajesz za uszkodozny telefon, ubrania itp.
  • Odpowiedz
z OC robisz samochód, leczysz ludzi, dostajesz za uszkodozny telefon, ubrania itp.


@Stulejusz_Wielki: no to akurat jest dla mnie jasne. Uszkodzenia, które łatwo udowodnić (telefon, dokumenty, ubrania, połamane kości czy jakaś hospitalizacja).

Ale za inne szkody osobowe j/w, że kolega musi się dostać do UK, a samochód się rozbił i w związku z tym kosztuje go to ekstra czas i pieniądze, a był pasażerem - naprawdę idzie coś takiego wyciągnąć? Da
  • Odpowiedz
@geuze trzeba pomagacze bo zwykły Kowalski rozmawia z działem prawnym danego ubezpieczyciela. A ubezpieczyciel bierze najlepszych prawników.
Teraz aby wszystko zostało zwrócone to musi być udokumentowane.
Taki przykład: dwa tygodnie przed ślubem dochodzi do wypadku, wypadek spowodował kierowca a pasażerka doznała złamania ręki, które trzeba było operować.
Kierowcy nie należy się nic ale pasażerka otrzymała należne odszkodowanie w kwocie 37.000zł za imprezę, która się nie odbędzie. Znajomi, którzy zamówili bilety otrzymają zwrot
  • Odpowiedz