Wpis z mikrobloga

Mirko Pomocy!

Mieliśmy wypadek. Jesteśmy w Gottingen tj 50km od Kassle.
Auto rozwalone. Kierowca wraca do Polski. Ja muszę dostać się do Londynu. Pasażerka do Antwerpii. Mam tylko internet z hotspotu reala. Plasuje w gorące bo serio jestem w dupie. #niemcy #emigracja #uk #holandia #belgia #mirkopomoc #blablacar
Pobierz Rezonator - Mirko Pomocy!

Mieliśmy wypadek. Jesteśmy w Gottingen tj 50km od Kassle. ...
źródło: comment_H3hM3RUfwYcGCT9FABjj5X7LsNAf0hiH.jpg
  • 239
@arczer: blabla w niczym nie pomoże, blabla w regulaminie umywa ręce.

@Rezonator: no to już sensownie. Najbliższy samolot masz chyba we wtorek z wolnymi biletami... Jeżeli będziesz chciał polecieć dzisiaj lub jutro to bilet ze 300E.
@Rezonator: ale jakiegoś przewoźnika busowego PL-UK uda ci się znaleźć, który będzie jechał akurat. Poszukaj na jakimś nie wiem Gumtree? Nie wiem gdzie się polscy busiarze ogłaszają w UK.

Jeżeli chcesz samolotem to tanio polecisz z Dusseldorfu (DUS), poniżej 100E.
@m_bielawski: @Rezonator: z Kassel-Wilhelmshöhe jeżdżą pociągi DB prosto na lotnisko. Co kilka godzin :) Tylko trzeba dopłacić za torbę, ale przy pomyślnym wietrze najpóźniej jutro rano kolega wyleci i będzie w Londynie za jakieś 200-300E. Jakbym mieszkał trochę bliżej to bym mógł odebrać i podrzucić na lotnisko, ale mam ze 4-5h drogi autem.
@Rezonator: no to zostają ci tylko i wyłącznie busy lub stop - poluj na grupach facebookowych tak jak wyżej radzili, albo poszukaj jakichś kierowców na postoju (autostopowicze często tak robią).Masz może ADAC?