Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie wiem co ludzie widzą w #mazury XD
Żałuję trochę że tam spędziłem majówkę bo mogłem jechać w góry, tam też są jeziora a jest dużo ładniej, jest co robić itd...
Byłem w Mrągowie, no #!$%@? to jest jakaś wiocha gdzie psy szczekają dupami, nic tu nie ma a to mrągoville to ja #!$%@? xD
Łazić po deptaku wokół jeziora albo jeździć na rowerze to mogę sobie nad zegrzem.
Mikołajki - całkiem spoko, można wynająć bez zezwoleń łódkę, popływać sobie, bardzo dobre jedzenie, tu ok. Załowałem mocno że tu nie klepnąłem hotelu.
Jak ktoś ma jechać na mazury to niech lepiej jedzie nad morze.
Jedyny plus to wszędzie ładne kelnerki co nawet żona zauważyła XD
#podroze #podrozujzwykopem #gory
  • 20
@Oskarek89: Jeżdżę na mazury od 10 lat i w Mrągowie nigdy jeszcze nie byłem bo tam jedynie to na ten festiwal country mozna pojechać. Mikołajki dobre jak spisz w Gołębiewskim albo dobra łajbe masz i lubisz czuć prestiż w porcie bo dla zwykłych ludzi przereklamowane i małe. Tak to Giżycko przyjemne, jedynie do wody mozna sie przyczepić, klimat jest ogólnie wszędzie tak jak Ruciane-Nida ale to tylko przelotem, wpaść żeby zobaczyć
@Oskarek89: Z przykrością stwierdzam że to prawda, pochodzę ze Szczytna i poza sezonem jest dramat totalny, a i w sezonie za wiele się nie dzieje, zamiast zorganizować coś atrakcyjnego, ciekawego, dla młodych, to miasto robi jakieś #!$%@? rock szanty i inne tego typu 'imprezy' dla ludzi w wieku przedgrobowym. Mazury są po to, żeby rozwalić się z różowym albo znajomymi gdzieś w jakimś domku nad jeziorkiem, chlać podziwiając widoczki i mieć
@Oskarek89: Mrągowo here. Szczerze to nie wiem po co tu przyjeżdżać na majówkę xD w piknik country to jeszcze ok. Mrongoville to jakaś pomyłka, wybudowali na końcu miasta miasteczko w którym nic się nie dzieje a chwilę później obok powstała obwodnica już kompletnie psująca jego klimat