Wpis z mikrobloga

"Mądrego to i przyjemnie posłuchać"
Otwieram wątek w którym będziemy dzielili się wartościowymi kanałami na youtube.

Uprzejmie proszę o wstrzymanie się od "heheszkowania" i wrzucania jutuberów grających w gry, śmiejących się z omegle itd

Z mojej strony:

Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam
Kanał motoryzacyjny w którym bardzo fajnie opowiadane są podstawowe rzeczy dotyczące majsterkowania przy aucie.

Na gałęzi
Fachowe omawianie technologicznych nowinek w filmach, sposoby filmowania, tricki filmowców.

Sylwetka od kuchni
Coś dla fanów siłowni - "zdrowe" słodycze i jedzenie dla dbających o formę.

Dom i drewno
Najciekawszy kanał na youtube dla fanów majsterkowania w drewnie.

#gruparatowaniapoziomu #youtube #ciekawostki #masterkowanie #nauka #mirkokoksy #motoryzacja #nauka
  • 100
  • Odpowiedz
Super pomysł na wątek. Moje propozycje:
TrashingMadPL - seria Historia na Szybko
Mario Budowlaniec - remonty i spółka
How does it grow? - bardzo przyjemna pani pokazuje jak rosną warzywa i owoce oraz jak wygląda ich zbiór, np. awokado :)
Piotr Horzela - nasz wykopowy specjalista od lasu :)
Crash Course - mnóstwo ciekawych filmów na różne tematy (fizyka, filozofia, historia filmu, informatyka)
Practical Engineering - inżynieria w praktyce (różne podgrupy: środowiskowa,
  • Odpowiedz
@paramedic44:

GRHNH Refleksyjne filmiki o tematyce polityczno-społecznej zmontowane z setek filmów oprawione ambientową muzyką, analogie PRL a III RP, zespolenie dwóch światów, czyli realiów dzisiejszego świata z rzeczywistością filmową.
  • Odpowiedz
Isaac Arthur


@tyrald: Zajebisty jest gość oglądam go od czasu kiedy jego kanał miał może 2tys widzów, a trafiłem na niego z kanału Cody's Lab - który ma obecnie ponad milion subów, a też zaczynałem oglądać jak miał może ze 30k.

Moja lista:
Atnel - mirekk36 - o elektronice i jej programowaniu
Cody's Lab - kanał o wszystkim co związane z chemią i fizyka, gość robi świetne doświadczenia
Gamer Meld -
  • Odpowiedz