Wpis z mikrobloga

@KICKUU: A nie wiem, nie testowałem. Ogółem, trzeba mieć też trochę szczęścia, żeby w cokolwiek było w tych bazach. Możesz wrzucić VIN i Ci nic nie pokaże, 0 zdjęć itd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Android
  • 0
@unimog jak wrzucam ten co chce sprawdzić, to pokazuje, że są jakieś informacje do wyświetlenia i o historii i jakieś przydatne informacje itd.
I mniej więcej podobne dane oferują te strony do zobaczenia.
Autodna
Autobaza
Automo
@KICKUU: Wiem, że czasami na forach danej marki są osoby które się takimi rzeczami zajmują, z cenami różnie, oni mają wgląd do danych z serwisu. Na wstępie piszą czy coś w ogóle jest na bębnie, a dopiero potem kasę biorą jeśli się zdecydujesz. Brałem tak kiedyś od gościa info o Audi na bezwypadkowe.net, no i Mazdę prawie (tutaj koszt 20zł) ale spieszyło mi się, więc wykupiłem na autodna zanim gościu mi
via Android
  • 0
@unimog ok, dzięki :)
Nawet bez wykupienia całego raportu widzę, że to jakiś ulep może być. Wszędzie pokazuje, że automat i 180koni a obecnie to jest manual z 163konmi. A te raporty pokazują, że jest historia wypadkowa ale szkoda mi kasy, żeby zobaczyć nawet co dokładnie, nie zgadza się już dość sporo
via Android
  • 0
@unimog a4 b6, 2003 pierwsza rejestracja ale produkcja chyba 2002. Silnik 1.8t manual 163km a na tych stronach pokazuje 1,8 132kw i automat plus jakąś historia wypadkowa
@unimog: na pewno nie polecam automo.pl czyli vin-info.pl sprawdzenie nie jest tanie po 80zl to już w wiele miejsc można samemu dojechać lub za niewiele więcej pojechać na przegląd. Na moją reklamację co do auta peugeot 307 CC odpisali mi tak:

Witam,

Wszystkie dane które posiadamy na temat tego incydentu zostały zawarte w raporcie. Dane pochodzą od naszego zewnętrznego Partnera. My jesteśmy tylko integratorem danych z wielu źródeł i nie mamy