Wpis z mikrobloga

Ten obrazek staje mi przed oczami, ilekroć czytam komentarze tzw. "polskich patriotów", pod artykułami na temat dobrze udokumentowanych zbrodni Romualda Reissa ps. "Bury", zaprzeczające ( na zasadzie "bo tak mi się wydaje", chrum chrum kwii, jak Polacy mordujo to znaczy, że się należało, chrum chrum ) m. in. spaleniu żywcem kobiet w ciąży i dzieci ( no dobra nie wszyscy przeżyli, bo kazał przed podpaleniem puścić do środka budynku serie z karabinów), czy innym jego zbrodniom. No bo jak Polak walczy z małymi dziećmi i kobietami w ciąży to jest dla nich spoko, bo niby mieli współpracować ( chyba donosili na kolegów ze żłobka i przedszkola ) z komunistycznymi władzami.

#polska #zolnierzewykleci #bury #polityka #heheszki #humorobrazkowy #rosja #ukraina #komunizm #bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #komunizm
Ohmajgad - Ten obrazek staje mi przed oczami, ilekroć czytam komentarze tzw. "polskic...

źródło: comment_a5L7KZY6Hqstc8GEE9zJPAVuXOJefnH5.jpg

Pobierz
  • 13
więc pokaż gdzie jakaś konserwa poza ONR wychwala Burego


@Hamouma: Przecież poseł od Kukiza Andruszkiewicz lansował sie na marszu w Hajnówce w zeszłym roku.
Zawisza też nie jest z ONR. Na dodatek jednym ze zwolenników marszu był miejscowy radny PiS.

( na zasadzie "bo tak mi się wydaje",


@Ohmajgad: Zawsze mnie zastanawia dlaczego obrońcy "Burego" ograniczaja sie najczęściej tylko do stawiania tezy wybielającej go a nie przedstawiają twardych dowodów czy
Zawisza też nie jest z ONR.


@szurszur: Bosak też nie. (Co prawda wił się jak piskorz, żeby się wykręcić od oceny Burego).

Na dodatek jednym ze zwolenników marszu był miejscowy radny PiS.


Katecheta z wykształcenia. Za wybitne zasługi dla władzy narodowej zatrudniony niedawno w białostockim IPN.
Bosak też nie. (Co prawda wił się jak piskorz, żeby się wykręcić od oceny Burego).


@Andreth: Chodzi o dyskusje na Twitterze? Jezeli tak to widziałem. Własciwie niemal nie e zagladam na ten portal, ale wtedy jakoś sprawdzałem i uniki Bosaka utkwiły mi w pamięci.