Wpis z mikrobloga

@Kacman90: yyy sam sie uczysz i juz wyjezdzasz z takim tekstem?

pozycja jest wrecz ksiazkowa. To nie brno czy slovakia ring zeby lokciem schodzic. Zreszta skoro sie uczysz to po czasie odkryjesz, ze nie trzeba schodzic na kolano zeby byc cholernie szybkim. :)
@Kacman90: stary skoro sie uczysz to nie ucz ojca dzieci robic. Przedramie ma byc oparte o bak.

poza tym gosc nie lezy na baku, radze lepiej sie przyjrzec i wziac poprawke na perspektywe. Jedzie idealnie, bo ma luzna pozycje z pelna kontrola, a nie spiety jak plandeka na zuku.
@Kacman90: heh. dodatkowo, ze swiezak jestes potwierdza fakt, ze nie zwrociles uwagi na sam motocykl, ktory jest bardzo nisko. Gosc jedzie typowo wyscigowo. Motocykl nisko, ze nie musi sie duzo wyciagac (zobacz ile tylka ma na motocyklu). O tym wlasnie mowie, bardzo szybcy zawodnicy nie musza sie mocno wychylac, bo motocykl sam sie kladzie. Przypatrz sie w motogp ;)
@Stitch: @Kacman90:

Panowie ja myślę, że nie ma co się kłócić lepiej to rozstrzygnąć w jedyny prawidłowy sposób, czyli na torze! :)

Podczas robienia powyższego zdjęcia na torze byli obecni dwaj profesjonalni instruktorzy, którzy właśnie mówili osobom, które są na moich zdjęciach co i jak mogą poprawić.

Takie szkolenia odbywają się cyklicznie, co miesiąc, niestety nie znam dokładnego kosztu, ale nie jest on na pewno wygórowany za 5 godzin na
@fotograf_warszawiak:

Rozumiem, że dłuższy czas naświetlania? Na pewno będę testował na kolejnych wizytach na torze! :)

No i to tylko jedno z kilkudziesięciu zdjęć, mam też takie, na których tło jest prawie idealnymi równoległymi jednokolorowymi liniami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)