Wpis z mikrobloga

@fejzz:
@berti:
@Duzy_Dziki_Zwierz: Na masie 2800 kcal. Z 80 kg na 76 kg zszedłem jedząc 2400, ograniczając głównie węgle. Teraz jem 2100 kcal i sami widzicie jak jest. Trening 3 razy w tygodniu, taki że mogę tylko spać po, bez aerobów. Planowałem najpierw dołożyć aeroby i zobaczyć co się stanie, ale teraz sesja itp. to może być ciężko. Boję się trochę zejść poniżej 2000, bo wiem, że to już
  • Odpowiedz
@mlodymedyk: Sam miałem zrobić taki wpis bo w takiej samej sytuacji jestem, z 79 na 75 zszedłem,teraz na 2100 kcal i widzę zastój. Widzę że trzeba ciąć, ciekawe jak dużo siła poleci.
  • Odpowiedz
@mlodymedyk: może masz zastój po prostu. to trzeba przetrwać. Organizm się broni. Nie ma co ucinać kcal, bo jeszcze zaraz bedzie trzeba obciac do zera. Czasami cheacik daje rade.
ps. mfp był dla mnie spoko, póki nie poznałem fitatu. Tip ode mnie.
  • Odpowiedz
@mlodymedyk: Jak dla mnie lepsza baza produktów na polskę, apka w całości po polsku, mają miary już takie życiowe, jak nie masz wagi to możesz skorzystać. Makrosy przy posiłkach są za darmo, a w MFP są chyba to wersja płatna. No i support mają. Wiesz, jak coś nie loto w apce, albo jak masz jakieś pytania to oni chętnie pomagają - polska apka.
  • Odpowiedz