Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś luźnego serialu komediowego. Z takich 20-30min odcinek.
Koniecznie nieanimowany (ja uwielbiam i widziałem większość, ale żonka nie trawi animowanych, a szukam czegoś dla nas obojga).

Widzieliśmy i uwielbiamy:
- Friends
- The Office
- Trailer Park Boys
- Blue Mountain State
- Wrecked
- My name is Earl
- Bored to Death
- Raising Hope
- The Middle
- Episodes
- Two and Half Man
- Last Man on Earth
- Scrubs
- Reaper
- Legit
- Joey
- 70s show (dziękuje mirki za przypomnienie!)

Tak więc coś w tym stylu. Co polecacie?

Widzieliśmy jeszcze: The Big Ban Theory, How I Met Your Mother, Parks and Recreation, Community, Cougar Town, Anger Management, Louie, Master of None, Wilfred, Inside no. 9, Modern Family.
Ale średnie\słabawe lub zepsuły się\znudziły nam się po kilku pierwszych sezonach.
Ostatnio próbowaliśmy Brooklyn Nine Nine ale kompletnie nam nie podszedł i dlatego pytam na wykopie.

Preferuje humor w stylu Trailer Park Boys, Wrecked, Blue Mountain State ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ale np. The Office czy Bored to Death też uważam za mistrzostwo, w sumie The Office to ulubiony różowego ;)).

#seriale #kociochpyta #trailerparkboys #wrecked #bluemountainstate
  • 25
@weshu niby tak ale hulu ma wersję w HD która wygląda bardzo dobrze, nie wiem czy lata gdzieś po internecie. Mimo że ma prawie 30 lat to na pewno nie pozalujecie, Friends też mają 23 lata na karku.
@arhu: Nie dość, że przeżyła to w dodaktu strasznie jej się podobało i też naprawdę uwielbia. Nowy sezon netflixowy wciągneliśmy w kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym, że oglądamy w oryginale, nie wiem jak się ma ten serial z lektorem (podobno dobry ale ja żadnego lektora nie trawię) - nie wiem czy to ma znaczenie dla odbioru ale w razie czego wolałem napisać ( ͡
@turbojez: Wszystkie sezony obejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę inna kategoria (bardziej bym to pod takie Skins podsunał niż komediowe) ale też fajny serial.