Wpis z mikrobloga

O kurde, ale mi dzisiaj te pazery z orange podniosły ciśnienie i w sumie gościowi z kolejki przede mną też ( ͡° ͜ʖ ͡°)/ bo to samo chciał załatwić

Zmieniłem telefon, ale jako że jeszcze jest w bardzo dobrym stanie duży wyświetlacz to podarowałem swojej mamie. Jako, że jej obecny telefon to nokia jeszcze na symbianie to ma tam zwykłą kartę sim. Do Oneplus One tylko micro lub nano wejdzie. To sobie myślę podjadę po nią dzisiaj, bo i tak większe zakupy muszę zrobić to przy okazji to załatwimy.

Gość w salonie mówi, że za duplikat 25zł xDDDDDDD 25zł .... Chyba na głowę poupadali. To jest stara karta jeszcze za czasów idea/POP - pracownik Orange tuaj wyjaśnia, że w takim przypadku jest za darmo, ale nie bo on ma w cenniku 25zł i ciul xDDD

Ogólnie beka w sumie to i tak za jakiś miesiąc minie termin na połączenia wychodzące to się przeniesie numer do jakieś normalnej sieci.

btw. tydzień temu w play to za darmo mi wydali duplikat, a standardowa opłata to symboliczne 5zł
#orange #play #zalesie
  • 11
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Opłata za wymianę karty SIM jest pobierana zgodnie z Cennikeim. Pracownicy salonów mieli prawo jej nie pobierać w wypadku kart IDEA - nie wiem czy nadal je mają.
Ale jest to ich suwerenna decyzja.

Nie podoba się? Wymianę dokonasz także samodzielnie poprzez zakup startera - koszt wymiany to 15 zł włącznie z ceną startera - https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przy-u%C5%BCyciu-startera-prepaid/m-p/31747

Masz czas? Możesz przenieść numer do innego operatora i wrócić. Wtedy kartę dostaniesz za