Wpis z mikrobloga

**Jestem Liliana , szukam pomocy dla mojej koleżanki, jest bardzo bliską mi osobą która dużo przeszła w swoim życiu.

Martyna ma 25 lat i od urodzenia choruje na wodogłowie i epilepsję. Leczyła się do 18ego roku życia,potem stanęła na ostatniej komisji która miała dac jej rentę a ją odrzucili. Teraz gdy chce wykupić swoje leki musi chodzić prywatnie do lekarza i płacić więcej za leki na co jej nie stać. Gdyż nie może podjąć żadnej pracy.

A babcia ze swojej renty spłaca kredyt który podpisała swojemu synowi który go nie spłaca i nawet nie kontaktuje się z matką.

Martyna szukala pomocy na wlasna reke ale niestety przez to duzo osob ja zranilo. Ja pomagam jak tylko moge, aletekst pogrubiony one potrzebuja pieniędzy na jedzenie, leki,oplaty po prostu codzienne życie..

Żadna fundacja, organizacja itp nie pomogły więc od jakiegoś czasu to ja jako jej koleżanka próbuje jej pomagać chodź np tą zbiórką.


Jej babcia jest tez chorowita osoba od trzech lat (początki Parkinsona) w wieku 74 lat. Wychowywala Martyne od jej pierwszego roku zycia do teraz i wie że ja robię wszystko żeby im pomóc.

Ta zbiórka to ostatnia deska ratunku dla nich. Mam nadzieje że ktoś w miarę swoich możliwości pomoże. Wplaci parę złotych . Liczy się gest, dobre serce . Bardzo was proszę pomozcie tu lub bezpośrednio na konto które podam chętnym na priv.

WSZYSTKIE WPŁATY SĄ DOBROWOLNE
**
liliannakrawczyk92 - **Jestem Liliana , szukam pomocy dla mojej koleżanki, jest bardz...

źródło: comment_q9sNkMy5cBzV5DXigC1wD7S7saECgLfZ.jpg

Pobierz
  • 29
@liliannakrawczyk92: Na górze po prawej stronie masz "Dodaj" tam klikasz i Tworzysz artykuł, gdzie dokładnie wszystko opisujesz. Całą historie koleżanki, badania, leki, różne linki. Im więcej tym lepiej, by nikt nie mógł Ci zarzucić, że to kłamstwo i zbierasz dla siebie kase. A jutro jakoś koło południa dodaj wpis tak jak ten tylko lepiej go opisz i dodaj link do artykułu.

I otaguj dobrze ;D
o jest strona że śmiesznymi obrazkami a nie pomagaj.pl


@Myszoskocznia: #!$%@? od pierwszego posta w tym watki - wyjasnisz dlaczego?
poruszane sa tutaj przeciez bardzo rozne tamty, podawane informacje. Jedni wrzucaja smieszne obrazki, a inni podaja inne tresci.
apel o pomoc jak najbardziej moze sie pojawic.
Kto nie chce - omija, kto chce - czyta/pomaga.

Nie widzialam chyba spisu dozwolonych i zabronionych tematow.