Wpis z mikrobloga

tldr: prowadzenie auta z #rozowepaski

Wczoraj wracałem swoim autem z dziewczynami zabranymi z blabla. Bez spóźnień, elegancko, obie czekały jeszcze przed godziną odjazdu. Koleżanka, która siadła koło mnie, już po paru minutach w dość stanowczy sposób wycedziła, że jadę za szybko i ona się tak nie spieszy. Z reguły, jak większość facetów, nie znoszę księżniczek, tak w samochodzie stają się odpowiednim towarzyszem. Są to te kobiety, które podświadomie lubią, gdy nie jest się ostatnią #!$%@?ą na drodze.

Z czasem zaczęliśmy rozmawiać o autach, które mijaliśmy, remontach drogowych oraz możliwych objazdach, które jak się okazało świetnie znała. Wolała zaangażować się w jazdę, jednak w charakterze pozytywnym, a nie przypominającym zrzędliwą teściową.

Gdy zaczyna się odczuwać pewien rodzaj współpracy, jazda staje się czystą przyjemnością - zakładam, że również i dla niej. Będzie w myślach ci dopingować, ale jednocześnie, gdy się przesadza, trzymać w ryzach.

Do celu dojechaliśmy w dobrym czasie, a obie laski były uśmiechnięte przy zamykaniu drzwi.

#blablacar #podroze #motoryzacja #samochody #logikarozowychpaskow #przemyslenia #oswiadczenie #drogi #polska
effen773 - tldr: prowadzenie auta z #rozowepaski

Wczoraj wracałem swoim autem z dz...

źródło: comment_ZVFBeTHfxVN2hXC1fTqa8IieJBD5PhXr.jpg

Pobierz
  • 73
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez
Koleżanka, która siadła koło mnie, już po paru minutach w dość stanowczy sposób wycedziła, że jadę za szybko i ona się tak nie spieszy. Z reguły, jak większość facetów, nie znoszę księżniczek, tak w samochodzie stają się odpowiednim towarzyszem. Są to te kobiety, które podświadomie lubią, gdy nie jest się ostatnią #!$%@?ą na drodze.


@effen773: Tu już się zgubiłem. Z translatora to brałeś?