Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich, z miesiąc temu, wydałem swoją drugą gierkę na platformę Android i WebGL. Jest to prosta gra typu „clicker”, ot zdobywamy fundusze, rozwijamy się, od czasu do czasu podejmiemy jakąś decyzję i takie tam. Muszę przyznać, iż miło „tworzyło” mi się tę gierkę. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda liczba graczy, zyski to zapraszam tutaj:

Znalezisko

Niedawno zdobyłem osiągnięcie „rocznica” (na Wykopie jestem już parę lat, ale od niedawna mam konto), tak więc robię małe
#rozdajo

Co jest do wygrania?
Do wygrania są 2 Konta Udemy z różnymi kursami.
Główne konto: (Programowanie Gier Mobilnych 10H – Corona SDK i Unity, Java For Swing GUI, Bootstrap 4 projekty 7h, Aplikacja w Swift 4.5h, Full Stack JavaScript: Learn Backbone.js, Node.js & MongoDB), PHP z własnym CMS oraz inne, jest tam z 40-50 kursów. Kursy z Grafiki, programowania.
Dostępne Kursy – nie jest to pełna lista

Słabsze konto (Jakiś Kurs Unity 21h, system logowania PHP, 2D Game Graphic Photoshop 6.5h,).
Dostępne Kursy

Jak Można wygrać:
1. Wykopać to znalezisko:
Tutaj

2. Zaplusować ten wpis na mikroblogu
Tutaj

Zielonki biorą udział, może komuś przydadzą się te konta, nie jest to nic takiego wartościowego, ale może ktoś skorzysta.

Zwycięzcę wybiorę przez mikrorandom 20 czerwca (godziny wieczorne lub 15-18).

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do sprawdzenia gierki:

Tree Tap – Google Play

Tree Tap – Amazon Store

Tree Tap – Wersja Online, Kongregate

Facebook

Twitter

*Jeśli macie Pytania o jakieś kursy, to ślijcie na PM, to powiem wam, czy na koncie, znajdują się kursy na dany temat.

#rozdajozadarmo #udemy #naukaprogramowania #nauka #gamedev
  • 4
Ok, rozdajo można uznać za zakończone.
Miałem mały problem, bo zrobiłem z 6 losowań i żadna z osób nie wykopała wpisu, jednakże uznałem, że dwie pierwsze osoby (wylosowane przez mikro random) dostaną nagrodę.
Pierwszą osobą (główna nagroda jest): @afromort --> Sprawdź PM
Drugą osobą (poboczna nagroda) jest: @spellit ---> Proszę o odblokowanie PW, nie mogę się z Panem skontaktować