Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chce mi się dalej żyć. Nie zamierzam się zabijać, ale nie chce mi się żyć. Nic mnie już w życiu nie czeka. Jedyne, na czym mi w życiu zależało, to miłość. A nie ma już na to szans. Mam 26 lat. Jestem za stary. Nigdy nie przytrafi mi się już jedyna miłość, prawdziwa, na całe życie. Jedyna rzecz, na której mi zależy jest też jedyną rzeczą, na którą nie mam absolutnie żadnego wpływu... Kariera, pieniądze, wygląd, zainteresowania, na to wszystko mam mniejszy lub większy wpływ. Na spotkanie miłości nie mam żadnego. Zwłaszcza takiej, dla której ja bym był jedyny w życiu i ona dla mnie jedyna w życiu. Nie ma takich kobiet. Nie ma kobiet, które chcą czegoś takiego i które czekałyby tak długo, jak ja. Strasznie się boję. Kiedyś miałem wielkie plany, szybko się rozwijałem, bo ciągle wierzyłem, że na pewno ją spotkam, już niedługo, już za chwilę, a wtedy będę gotowy jej wszystko zapewnić. Wiem, że niebawem umrę. Nie wiem dlaczego ani jak, ale po prostu czuję, że wszystko się już dla mnie kończy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 72
to wszystko mam mniejszy lub większy wpływ. Na spotkanie miłości nie mam żadnego. Zwłaszcza takiej, dla której ja bym był jedyny w życiu i ona dla mnie jedyna w życiu. Nie ma takich kobiet


@zielonestopylucyfera: #!$%@?, potwierdzam. Zamiast wyrywać dziewuchy z roksy albo reala to się udręcza :). Niech lepiej poczyta jak czasem mireczką są przez swoje ex-damy w sądach pomawiane to mu kukla zmięknie :)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie potrafisz byc szczesliwy sam, nie bedziesz szczesliwy w zwiazku. zwlaszcza, ze gdyby sie panna trafila, to moglaby sie przestraszyc tego, jak bardzo bylbys od niej emocjonalnie uzalezniony. a 26 lat to nie koniec swiata, ot kryzys cwiercwiecza. jezeli czujesz, ze masz depresje, to pamietaj, ze to nie jest naturalny stan i mozna to leczyc (boisz sie, ze ktos sie bedzie z tego powodu smial? nie potrzebujesz takich ignoranckich pionkow
Po pierwsze jesteś bardzo negatywnie nastawiony, znajdź coś a nie kogoś co Ci sprawia radość, bo nawet zanim pójdziesz na randkę, to jak będziesz z kimś pisał, rozmawiał, to ta osoba zauważy, że jest coś jest nie tak i nie będzie chciała nawiązać bliższych, albo nawet l żadnych relacji. Potem będziesz się bardziej dołował i pogłębiał ten zły stan. Musisz zawsze zaczynać od siebie, jak sam ze sobą się dobrze czujesz to