Wpis z mikrobloga

Hej mirki, zamówiłem ostatnio garnitury z SS. Wrzucam zdjęcie porównawcze.
Oba są w rozmiarze 50. Modele Napoli oraz Lazio.
Wcześniej mierzyłem w sklepie rozmiar 50 Napoli i sprzedawca polecił mi ten rozmiar (poza tym mierzyłem tylko 1 rozmiar mniejszy z Napoli, ale on był wyraźnie za wąski).

Czy faktycznie wygląda na zdjęciach w porządku? Wliczając w to możliwe poprawki krawieckie?

Spodnie oczywiście za długie, ale to najmniejszy problem.
Buty też nie najlepiej dopasowane (ale nie chciałem stać w skarpetach ;))

Myślałem, czy nie zamówić jeszcze 1 rozmiaru więcej z Napoli, ale ten obecny (50) wydaje się poprawny na szerokość.

Dzięki za opinie Mirki!

#modameska #ubierajsiezwykopem #garnitur #elegancja #suitsupply
kossmann - Hej mirki, zamówiłem ostatnio garnitury z SS. Wrzucam zdjęcie porównawcze....

źródło: comment_SwRJN3ABZvlmHV2qSMMaIK8zzlJo69OG.jpg

Pobierz
  • 12
@kossmann: na przyszłość - dla fotek możesz podwinąc nogawkę do wnętrza spodni, dzięki czemu trochę lepiej się ułożą :)
A co do fitu - też mi lepiej Lazio leży, na plecach i tyłku szczególnie. Nie wiem tylko czy czasem nie jest o jakiś jeden/dwa centymetry za wąska na brzuchu (te marszczenia przy guziku). Jest tam nadmiar materiału do poszerzenia? Albo tak się po prostu marynarka ułożyła przy fotce.
Aa i spodnie
@kossmann też głos na Lazio ale najlepiej jakbys zrobił jeszcze jedna fotę w takiej pozycji jak na pierwszym zdjęciu bo marynarka jakoś dziwnie się chyba ułożyła albo za mala.
@kossmann: Napoli sobie na pewno odpuść, ono ma naprawdę poszerzone ramiona i mało komu pasuje. Lazio wygląda na dość mocno przyciasne w pierwszym guziku - ciśnie Cię tam? Powinien być jakiś zapas do wypuszczenia, ale trzeba by wypruć podszewkę żeby sprawdzić. Spodnie się strasznie marszczą na górze, dobrze je założyłeś? Nie za nisko?
@MrPickles: @chibiterasu: @tesset: @finam: @jenerau: @Xune: dzięki za opinie, mam zamiar przymierzyć jeszcze raz dzisiaj oba. Trochę się chyba rozprostowały przez ten tydzień i lepiej wyglądają.

@Xune: chyba masz rację, Lazio jest na styk w miejscu guzika, o ile faktycznie brzuch mam zamiar trochę zredukować z okazji lata to jednak to kwestia nie tylko brzucha.
Tutaj też ciekawa propozycja testu: http://janadamski.eu/2016/11/proporcje-marynarki/ "test wirtualnego guzika", Lazio
@kossmann: Jakiś tam punkt odniesienia na pewno test daje. Jak oblany to pozostaje szukać czegoś mniej ciasnego w talii, większy rozmiar albo wypuszczanie zapasu materiału. Numer jeden - posprawdzaj tabele wymiarowe na stronie albo zapytaj konsultanta na czacie/fejsie/whatsapp. Numer 2 - uwaga żeby ramiona nie były za wielkie, to ciężko poprawić. Numer 3 - właściwie przekreślasz możliwość zwrotu
@MrPickles: @chibiterasu: @tesset: @finam: @jenerau: @Xune:

Wrzucam zdjęcia z kolejnej przymiarki, poprawiłem spodnie oraz lekko je podwinąłem.
Jednak tylko Napoli tym razem. Lazio po przemyśleniach zdecydowanie za wąskie, poprzednio marynarka wygladała całkiem nieźle, ale to też dlatego, że była dobrze ponaciągana, wystarczyło się trochę poruszać i wszelkie mankamenty wyszły.

Największe wady, które widzę na obecnych zdjęciach to nieładnie pofałdowany rękaw przy ramieniu (zdjęcie z boku)
oraz
kossmann - @MrPickles: @chibiterasu: @tesset: @finam: @jenerau: @Xune: 

Wrzucam zd...

źródło: comment_7Zc6fEYY57Mzn0MkNgflAIc2rqCHg67l.jpg

Pobierz