Wpis z mikrobloga

Jadę z pracy nocnym. Ja Jp II wsiada sobie trzech typkow,wyglądają średnio sympatycznie. Ok 30 myślę byli. Siedza,gadają. Jeden usiadł koło mnie i obczajac. Po chwili wyjmuja wodeczke i piją sobie kultularnie z plastiku. Chłopaki zapytali mnie nawet czy napije sie z nimi ale grzecznie podziękowałam. Zapytali tez siedzacego obok chlopaczka. Okazało sie,ze to Ukrainiec,chętnie wypili z nimi kielonka. Nawet wypili za moje zdrowie a jak wychodziłam to cala trójka życzyła mi kolorowych snów i karaluchy pod poduchy xD
  • 33
  • Odpowiedz
@frajerzwolnosci: nie lewak tylko idiota, którego jednym z większych osiągnięć życiowych jest miasto, w którym się urodził. W tym podejściu jak już szukać inspiracji, to raczej popatrzyłbym w stronę prawaków;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabojcza_Rozowa Kiedyś trafiłem w nocnym na krejzola który z wywalonym fajfusem biegał od jednego końca autobusu do drugiego. W tym momencie niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyć w komunikacji miejskiej XD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Ostatnio, jak jechałem nocnym, to jedna dziewczyna dwa siedzenia przede mną się zarzygała, a druga, jej koleżanka z fotela obok- usnęła na niej. Niektórzy to majo szczęście.
  • Odpowiedz