Wpis z mikrobloga

Dziś na obiad mielone!!!
Mięso mielone drobiowe 500g, jajko, przyprawy (u mnie sól, pieprz cayenne, czosnek, papryka słodka, bazylia).Mieszamy. Do środka zawsze wkładam mozarellę z podsmażonymi pieczarkami lub ogórka konserwowego z fetą. Jak nadziewacie kotlety to polecam zwilżyć dłonie zimna woda wtedy mięso nie klei się tak do rak. Smażymy chwilkę żeby tylko się nie rozwalało i wrzucamy w brytfane, do piekarnika na 170st na około 40 minut. Smazcie na czym chcecie, bo ostatnio dostałam wykład na temat szkodliwości oleju kokosowego. Ja na krótkie smażenia używam oliwy a na długie kokosa, bo Poprostu go lubię. I dalej będę smażyć. Pamiętajcie, ze wszystko w nadmiarze szkodzi.
Tez traktuje te kotlety jako bardzo lekka wersja dewolaja, oczywiście raz na zawsze zapominamy o bułce tartej jeśli chcemy zmieniać swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Jem z kasza i kapusta kiszona. Jeśli chodzi o ziemniaki to można je jeść. Ja jem zawsze trzy łyżki kaszy, makaronu pełnoziarnistego, brązowego ryżu. Trzy łyżki kaszy odpowiadają trzem ziemniakom i tyle mogę jeść. Jest to odpowiednia ilość dla kobiet, jeśli chodzi o Panów to nie mam pojęcia, nie pytajcie mnie. Ale i tak jem rzadko, bo kasze lubię bardziej. Żeby polubić kasze to polecam gotować na wywarze warzywnym, wtedy jest smaczniejsza. Lub na parze;)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu aby być na bierząco z dietetycznym pysznym jedzonkiem -----> #chudnijzmultipla

#dieta #mikrokoksy #gotujzwykopem #chudnijzwykopem
Pobierz wyindywidualizowanablondmultipla - Dziś na obiad mielone!!! 
Mięso mielone drobiowe 5...
źródło: comment_9OtcHvdn1tYmMYTMss0U4pKupOZb8lmt.jpg
  • 11
@wyindywidualizowana_blond_multipla a tym gościem od oleju kokosowego to się nie przejmuj. Porównuje do smażenia olej kokosowy do oleju, na którym się nie smaży. Ten drugi to olej dla sportowców, spożywany tuż przed treningiem dla energii. Ten olej się nie przyswaja do organizmu, nie dostarcza mu kalorii. Daje tylko energię do ćwiczeń.
Nie wiem co tu porównywać, po prostu przekleil obrazek z neta, a widać, że nie ma pojęcia o czym pisze. :)
@toute-verte: ale ja się nie przejmuję takim gadaniem:) i mam zamiar dalej na nim smażyć, bo wiem, że od niego nie tyję aż tak bardzo. Jakbym smażyła na oleju roślinnym to zapewne też znaleźliby się tacy, co by mi gadali jaki on jest zły. wszystkim nie dogodzisz:) ja juz wszystkie sprawdziłam i ten jest dla mnie najlepszy a reszta ludzi niech robi co chce, mnie to nie interesuje:) najwięcej gadają i
najwięcej gadają i tak Ci co ważą powyżej setki i mają problem, że żadna ich nie chce xd


@wyindywidualizowana_blond_multipla: Ważę poniżej 80 kilo i też dorzucę swoje 3 grosze. Na oleju kokosowym można smażyć (ale TYLKO na rafinowanym) ale jeszcze lepsze są smalce wszelkiego rodzaju. Zawsze najważniejsze aby smażyć jak najkrócej i nie przegrzać.

Jakbym smażyła na oleju roślinnym to zapewne też znaleźliby się tacy, co by mi gadali jaki on