Wpis z mikrobloga

@algus: Analiza Matematyczna 2 u Krzysztofa Michalika. Zdawalność na poziomie 10 % na kursach z samym wykładem jest u niego normą. Miałem u niego zajęcia wiele lat temu. Nigdy więcej, a najgorsze jest to, że typ na polwro ma wysoka ocenę, a opisy nijak się mają do tego co u niego się odwala. Unikać jak ognia.
@push3k-pro Słyszałem że kumple kiedyś dali super oceny wykładowcy (Duża grupka osób więc mają wpływ na oceny ) który był strasznie wymagający i bardzo uwalal ludzi. Oo to jest ktoś gorszy od Pedro?
@push3k-pro: miałem z tym prowadzącym rachunek prawdopodobieństwa pare lat temu, na ~150 osób zdało 14, drugiego terminu nie było bo wg niego kurs niekończący się egzaminem nie musi miec dwóch terminów...

Mi się udało zdać :)
@KostekZgubina: Ja robiłem u niego Algebrę 2. Też zdało mniej jak 10 %. A to jeszcze nie wszystko. To było w tym roku co było Euro, więc to był kurs przyśpieszony. Miał być jeden egzamin i się odbył. Potem, już w czasie sesji czytam, a tam info z drugiego terminu. Garstka osób przyszła i jedna osoba zdała. Zdałem rok później na luzie, w miłej atmosferze, łykając luźnie wiedzę, ale za cholerę