Wpis z mikrobloga

Elo, macie może #dzieci


A tak serio, to jest sprawa - i możecie na tym zarobić #pieniadze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje unikalne kompetencje wypokowo-mirkoblogowe znów okazały się niezbędne dla współczesnej #nauka i zostałem poproszony o pomoc w zebraniu materiału badawczego dotyczącego niekwestionowanej przyjemności wychowywania roszczeniowych pasożytów - jeżeli więc jesteś w posiadaniu gówniaka zapraszam do wspólnej zabawy, która może się okazać całkiem intratna, o czym jednak za chwilę, bo prawdziwi biznesmeni do kwestii pieniężnych przechodzą na końcu, a ja w ramach kurtuazji się do tej zasady zastosuję. 

Jak powszechnie wiadomo, wprowadzenie małego, śmierdzącego szczura w dorosłość, zwane wychowaniem, to nie lada zadanie i żmudna praca wymagająca olbrzymich nakładów energii i wiedzy. Właśnie na wiedzy postanowiła się skupić Marta, chce ona sprawdzićskąd tak właściwie rodzice wiedzą jak wychować swoje dziecko. Temat, w dobie Internetu i natłoku otaczających nas mediów wydaje się dość istotny i może w pewnym sensie stanowić klucz do zrozumienia kondycji Polski jak i Świata - a w blasku tej doniosłości kąpać się będziecie Wy, którzy postanowicie przyłożyć swój czas i swoje doświadczenia do tego wiekopomnego dzieła.

Macie tutaj KWESTIONARIUSZ ANKIETY podczas wypełniania którego podzielicie się swoimi poglądami i doświadczeniami związanymi z wychowaniem #dzieci. Pamiętajcie, że nie ma błędnych odpowiedzi a każdy punkt widzenia jest tak samo cenny - dlatego obok #rozowepaski wołam #niebieskiepaski, pokażcie że też wiecie jak się zajmować zasrańcami xD Nieocenione będą też wszelkie uwagi natury metodologicznej i technicznej - dzielcie się nimi śmiało w komentarzach i prywatnych wiadomościach. 

My tu pitu pitu, a przecież miały być pieniądze. No i będą, bo tradycyjnie robię #rozdajo. Spośród plusujących, za pomocą #mirkorandom wylosowany zostanie bon do Empiku, który można przeznaczyć na jakieś gówno dla swojej pociechy xD 

Tylko teraz uważajcie, bo system jest progresywny:

 Minimalna kwota jaką można wygrać to 20 ziko, ale żeby Was zachęcić do tego, żebyście tę ankietę faktycznie wypełniali, a nie dali plusa na Jana i #!$%@? #cebuladeals uradziliśmy, że za każde wypełnione 10 ankiet wygrana wzrasta o 5 złotych - i tak aż do 50 cebulionów, które są wygraną maksymalną. Mam nadzieję że wyraziłem się jasno xD 

Zabawę kończymy 10.07 o godzinie jeszcze nie wiem której xD ale na pewno w ten dzień. 

#rozdajo #rodzina #rodzicielstwo #nauka #studia #dzieci #gowniak #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #literatura #media #shitwykopsays
XEN00N - Elo, macie może #dzieci ? 

SPOILER

A tak serio, to jest sprawa - i możecie...

źródło: comment_vtYsNmcqRg3zgUCIwbak4A9OrOzLp1jy.jpg

Pobierz
  • 8
@XEN00N No chyba sobie żartujesz że mam oceniać wszystkie źródła informacji od 1 do 6 w kilku kategoriach. Nawet te, których nie używam. I za każdym razem mam sama wpisać ocenę xD To już nie można było zrobić do kliknięcia? Sorry ale Twoja dziewczyna nie szanuje mojego czasu, więc nie mam żadnej motywacji, żeby jej pomagać
Jak powszechnie wiadomo, wprowadzenie małego, śmierdzącego szczura w dorosłość, zwane wychowaniem,

pokażcie że też wiecie jak się zajmować zasrańcami


@XEN00N: raczej srednim pomyslem jest pisanie takich obrazliwych tekstow do ludzi, od ktorych chce sie cos uzyskac.
Byc moze Ty lub Twoja dziewczyna slyszelicie takie piekne slowa od rodzicow, ale jednak spora czesc ludzi o swoich dzieciach ani tak nie mysli, ani nie mowi i nie cieszy sie, gdy robia to inni.
Ada yang lagi nyari promo poker?
hanya di lagapoker tempatnya untuk para pencari bonus.
kami menyediakan banyak game yaitu :
* Poker
* Ceme
* Domino
* Ceme keliling
* Capsa Susun
* Super10
* Omaha

jangan lupa juga promo spesialnya.

Dapatkan promo spesial di lagapoker
* Bonus new member 30%
* bonus deposit harian 10%
* cashback 0.5% di bagi tiap minggu
* bonus referral 10%

Hubungi Admin Disini :
Facebook