Wpis z mikrobloga

Naszło mnie na takie przemyślenie,dlaczego ludzie w pl są tacy głupi?Wczoraj odwiedziłem mojego lakiernika,tak po prostu,byłem w okolicy,mysle podjadę zobaczę co i jak,wiadomo,dobry,dobry,gatka szmatka,gadamy,pytam co tam robi,jak sie miewa,czy jest robota,ot normalna gaduła o dupie marynie,w pewnym momencie lakiernik prosi mnie żebym przyprowadził z ulicy opla vectre b,po lifcie zdaje sie,akurat cos tam robił a jak stałem jak kołek więc mówie spoko,dał mi kluczyki i poszedłem po tą vectre,otwieram ją,wsiadam,odpalam,odpaliła jak diesel tylko że to była benzyna 1.8( ͡° ͜ʖ ͡°)ale to jeszcze mały hooy,otwieram szybę bo było gorąco,ja prdl zaczęła skrzypieć i sie kolebotać w tej prowadnicy,mówię "ja prdl" no dobra,skręcam aby zjechac z krawężnika,myślę "o #!$%@? nie ma wspomagania?"bez kitu prawie go nie było,no było moooże troche odczuwalne ale naprawde jakby prawie go nie było,wyjeżdza,mocy prawie 0,toczyło sie toto jak czołg,ledwo wyjechało,po przyjechaniu "na warsztat" mówię mu że wtf?! co to jest i po co do lakiernika jak to sie nadaje do mechanika na sam pierw ewentualnie potem do lakiernika,a vectra naprawde nie wyglądała najgorzej z zewnątrz,do tego obleciałem ja na szybko,opony po 10 lat,aku taki zasiarczony że zaraz wybuchnie,no nic nieważe,pytam sie lakiernika co będzie malowane,i teraz UWAGA! ten mi mówi że progi,OD WEWNĄTRZ! pytam że jak?że wtf?!czy tylko to?!(fotka poglądowa o który element chodzi poniżej)a on że tak,i zaczyna je matować,ja stoje jak wryty i zdziwko,patrze na te progi,w sumie normalne,bez dziur,wiadomo,jakas tam eksploatacja to jakies tam ryski,ale żadnych ognisk rdzy i tym podobnych nie ma,dlatego pytam sie go po co to malować skoro jest ok,a on mi mówi że klientka sobie zarzyczyła i tu druga UWAGA "bo sie nie świcą" nooo kuuuurwa az mi sie gorąco zrobiło, przeszedłem sie po placu i zapaliłem papierosa dlugo zastanawiając się czy dobrze usłyszałem,no tak opony sparciałe że zaraz któraś wystrzeli w trakcie jazdy,aku zasiarczony że też zaraz wybuchnie albo zrobi jakies zwarcie,cokolwiek,brak wspomagania,#!$%@? szyba i jakby dobrze popatrzył to zaraz okazało by sie że zawieszenie to wspomnienie a olej nie wymieniany od 20000km,ale progi muszą się świcić jak się drzwi otworzy (które opadaja btw i trza by je ustawić( ͡° ͜ʖ ͡°)) #opel #samochody #motoryzacja #lakiernictwo #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #przemyslenia #rozkminy
atrax15 - Naszło mnie na takie przemyślenie,dlaczego ludzie w pl są tacy głupi?Wczora...

źródło: comment_bjX2wUrZTA8mCT2ofDYnuaogWQK42WWN.jpg

Pobierz
  • 10
@atrax15: bo 95% różowych widzi w samochodzie tylko to żeby był ładny kolor i żeby było czysto a że pod wykładziną nie ma blachy to przecież nie widać więc w czym problem :) część w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego że auto eksploatowane wymaga serwisów i wymian części które się zużywają.
@atrax15 co to ma #!$%@? być, że lakiernik daje ci kluczyk do nie swojego samochodu i każe nim jeszcze jeździć :| ja bym podziękował za taką współpracę. Pomysł co się może dziać z Twoim? Szybki wypad po buleczki do biedry rano a przy okazji pałowanie na zimnym?
@SamiS będę pamiętał,ot takie głupie przyzwyczajenie,a może i lenistwo?
@mikw ma alufelgi,stan mocno sredni
@AESTHETlC a ileż ja nim przejechałem?50m?nawet nie wiem czy,z ulicy na plac i do warsztatu,zna mnie i mi ufa więc mnie o to poprosił,a nie kazał btw,pozostałej części twojego wpisu nie rozumiem,rozwiń,chodzi ci że to równie dobrze mogło by być moje auto?
#takbylo #heheszki bo zapomniałem wczesniej