Wpis z mikrobloga

@eloar: Podobno w sprawie pierwszego zdjęcia gdzie autopilot zawinił, kierowca oglądał Harrego Pottera na DVD na ekranie Tesli, jednak w tesli nie ma odtwarzacza DVD... Po pół roku chyba sprawa się wyjaśniła i okazało się że kierowca miał około 7 sekund na zauważenie potencjalnego zagrożenia, natomiast kwestia tego że autopilot był akurat włączony i nie zareagował no to cóż.. każdy system miewa humorki, jednak zbytnie poleganie na nim na pewno nie
  • Odpowiedz
To przecięte w pół auto zz pościgu za złodziejami to zdjęcie 1 oraz 9 - jak się tył zaklinował między budynkami. 200km/h bokiem w słup. @eloar: 3/4 tych zdjęć jest z czasów gdy jeszcze nie był żadnego Autopilota - ani pierwszej ani tym bardziej drugiej wersji. I ja osobiście nie widzę żadnego zdjęcia które by było z wypadku z udziałem autopilota.
  • Odpowiedz
Wypadek z autopilotem to n.p. https://electrek.co/2017/05/30/rare-tesla-model-x-founder-crash/ - one z reguły nie prowadzą do poważnych wypadków bo AP nie pozwoli ci na idiotyzmy tylko na jazdę na wprost, a jak będziesz jechał po jakimś z*dupiu to go nawet nie włączysz. Tutaj z artykułu, gościu bez bicia przyznaje się ze to on a nie AP dał ciała - przestał patrzeć na drogę...

“I thought I was on Autopilot (was it really activated or was
anon-anon - Wypadek z autopilotem to n.p. https://electrek.co/2017/05/30/rare-tesla-m...

źródło: comment_0LdIRuhBMFLnApJkaWDvhQlacIYR6P36.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@world: Sorry, ale pakowanie 20 zdjęć z tekstem "Tesla jest głupia i się psuje" jest debilne jak nie dajesz żadnego kontekstu co do każdej sytuacji. Rozwala mnie ten hejt na Teslę. Wiadomo, że nie jest to perfekcyjny samochód i ma swoje problemy, ale mam wrażenie, że niektórzy ludzie postawili sobie za cel na obrzucanie tych aut gównem nawet jeśli to co wygłaszają nie jest nawet w połowie prawdą.
  • Odpowiedz
@pazn: #!$%@?ąc od tego czy OP ma rację czy nie - gratuluję porównywania samochodu, który maksymalnie może mieć 5 lat (a najprawdopodobniej to mniej) z samochodem sprzed 15-20 lat, po prostu wspaniałe porównanie...
  • Odpowiedz
jak każdy inny samochód ulega wypadkom


@geft_raad: Dokładnie.

Widzę, że wątek się zagotował i trochę mnie zamurowało jak zobaczyłem to co się tutaj dzieje.
Tak ogólnie to o co się burzycie? Czy coś złego napisałem, atakuje Teslę?! Wrzuciłem zdjęcie rozwalonej Tesli, opisanej w jakimś artykule. A przy okazji dodałem kilka zdjęć z wypadków Tesli - zupełnie jako dodatek, nieszczególnie związany z wątkiem. Po prostu - możemy zobaczyć czy uszkodzenia są typowe
  • Odpowiedz
@world: Ludzie się burzą bo KŁAMIESZ

Tak wygląda Tesla S po wypadku spowodowanym przez systemowego autopilota. Rozerwało na pół.

G. prawda!
I jeszcze teraz niewiniątko udajesz.

Z tego co wiem to żadne z tych zdjęć nie było z wypadku z autopilotem.
  • Odpowiedz
  • 0
@world: czy rzeczywiście autopilot 'spowodował' wypadek, czy mu nie zapobiegł? No a jak chodzi o zniszczenia, to na podstawie takiego zdjęcia ktoś mógłby chcieć skrytykować Audi, że jest kijową marką

Bo jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz