Wpis z mikrobloga

Wracałem w niedzielę po 3.30 rano z #katowice do #chorzow, a że zależało mi żeby jak najszybciej walnąć się do łóżka to nie bawiłem się w czekanie na ubera czy lidera i zabrałem się z pierwszą z brzegu przy Supersamie #zlotowa.

Ledwo ruszyliśmy i zaczął mi trajkotać o tym jaki to świat zły i że tacy jak jak to mają dobrze bo rodzice płacą (kij z tym że mnie nie zna i od 7 lat zarabiam na siebie xD). A że troll we mnie siedzi mocno to rzuciłem temat: "A co pan myśli o tym całym uberze?".
Jak mu się trigger odpalił, nawet po ciemku było widać, że się janusz #!$%@?ł i zaczął się mega flamenco:
- "Panie, #!$%@?, bez badań jeżdżo, nigdzie się nie kontrolujo, a mnie krzyż łupie i dalej wożę ludzi bo ciężki chleb!"
- "Się tacy porejestrują na przewóz osób, podatków nie płaco, skarbówka i itd nie kontrolujo!!!!"
- "Zaświadczeń nie majo, egzaminów, bez niekaralności, a potem taki wydupcy babę w lesie i co mu zrobio? Wyjdzie z mamą i dalej będzie jeździł!"

W końcu dojeżdżamy do mnie, a on dalej nawija:
- "Bez kas jeżdzo i paragonów nie dało złodzieje!!!"
- "A da mi pan paragon?"
- "Eee, panie, drukarka niewyraźnie drukuje, w poniedziałek do naprawy zawiozę... Zresztą nikt tego nie bierze papiera..."

Także bekę z jego bólu dupy miałem nieziemską, niech zarobi ostatni raz, bo za 6km skasował mnie na kwotę że zdjęcia.
Aha i na koniec. #!$%@?ć Euro Taxi, teraz tylko Uber/Lider.

#uber #taxi ##!$%@?
d.....r - Wracałem w niedzielę po 3.30 rano z #katowice do #chorzow, a że zależało mi...

źródło: comment_F7B4zGyXcvwSXpY8uEE8QxxPayRL42MH.jpg

Pobierz
  • 92
@d0t3r Wczoraj wysiadłem na dworcu w Szczecinie (mieszkam w tym mieście), szukam złotówy i mnie zaczepia jakiś Janusz o głowę ode mnie niższy i się pyta dokąd potrzeba? Mówię ulice w centrum miasta, a ten że "no wie Pan, w niedzielę to będzie 30 zł minimum". Powiedziałem "spoko jestem ze Szczecina" i odszedłem . Chodziło mi że znam ceny i nigdy nie zapłaciłem więcej za taki kurs jak 11 zł. A gosciu