Wpis z mikrobloga

Nowy tydzień, nowe perspektywy. Trzymajcie kciuki mircy i mirkinie, na 11 idę na pierwszy etap rekrutacji do #korpo. Pierwsza odpowiedź po roku bezskutecznego wysyłania 20 cv tygodniowo przez portale pracuj, gratka, sratka i osobiste noszenie cv.
Wielkich nadziei sobie nie robię, ale dla przyzwoitości pójdę, zwłaszcza, że wymagali angielskiego C1, a ja mam B2, ale babka z HR powiedziała, że papier jedno, a umiejętności to drugie, więc może nie będzie tragedii.
Może przyjdzie mi wreszcie pożegnać januszex i obsługę klienta (ʘʘ) Nawet forsa nie jest aż tak ważna, potrzebuję 2-3 lat, żeby odpocząć od januszy i grażyn
#chwalesie #pracbaza #nowapraca #stres
  • 9
@MojeTrzecieKonto: e tam, na ludzi mam #!$%@?, każdy ma jakieś swoje przywary, więc o to nie daję #!$%@?. Chccę tam się dostać dla forsy, a nie dla młodego i ambitnego zespołu nastawionego na dynamiczny sukces i nastawionego na wyniki. Nawet jestem gotów zrezygnować z pakietu atrakcyjnych szkoleń, karty multisport i nowoczesnych narzedzi pracy, byle się hajs zgadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet forsa nie jest aż tak ważna, potrzebuję 2-3 lat, żeby odpocząć od januszy i grażyn

Nawet jestem gotów zrezygnować z pakietu atrakcyjnych szkoleń, karty multisport i nowoczesnych narzedzi pracy, byle się hajs zgadzał


@Zakkalec: zdecyduj się.