Wpis z mikrobloga

#katowice - Dezember Palast przejdzie modernizację.

Cały tekst tutaj.

Fragment

Katowicki Urząd Miasta zapowiedział przebudowę obiektu do 2021 roku. Według wstępnych planów władze miasta chcą stworzyć w nowej przestrzeni Dezember Palast profesjonalną scenę teatralną, małą salę kinową, a także biura, lokale usługowe i gastronomiczne.

#architektura #budownictwo #slask #nieruchomosci
Projekt_Inwestor - #katowice - Dezember Palast przejdzie modernizację.

Cały tekst ...

źródło: comment_Fe642fh2d2BGC1I3DOgbYoqgeA6OzTzU.jpg

Pobierz
  • 11
@AvantaR: ja bardzo lubię ten budynek w środku, ale raczej ze względu na placówki, które tam się znajdują ;) To prawda, cena jest zaporowa, ale z drugiej strony to ogromy zaniedbany moloch, w dodatku w centrum...
@Wungluwka: No ja właśnie lubię środek, często tam dobre wydarzenia się odbywają. W sumie z zewnątrz też się moim zdaniem wpasowuje, ale trzeba go wyremontować. Ale jak popatrzy się, że jest to kilkadziesiąt milionów więcej niż tramwaj na południe (który niby ma 110 milionów kosztować) to trzeba się zastanowić czy infrastruktura i transport zbiorowy nie jest jednak bardziej istotny w tym momencie.
@focusx100: ja zawsze powtarzam, że ucywilizowanie należy rozpocząć od porządnego transportu zbiorowego, a nie zamykania ulic, wprowadzania zakazów i likwidowania miejsc parkingowych.