Wpis z mikrobloga

W ramach ocieplenia wizerunku po ostatniej jeździe w Sejmie Prezes Jarosław udał się do szkoły podstawowej i pozwolił dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się Wojtuś.
- Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: Czy to prawda, że nazwał pan opozycję mordercami? Po drugie: Czy nie uważa pan, że wybór sędziów Sądu Najwyższego przez jedną partię to droga do komunizmu? Po trzecie: Czy to prawda, że chce pan przekazać władzę swojemu kotu?
Kaczyński zaczerwienił się na twarzy, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, Janek podniósł rękę.
- Ja mam sześć pytań do pana Prezesa. Po pierwsze: Czy to prawda, że nazwał pan opozycję mordercami? Po drugie: Czy nie uważa pan, że wybór sędziów Sądu Najwyższego przez jedną partię to droga do komunizmu? Po trzecie: Czy to prawda, że chce pan przekazać władzę swojemu kotu?
Po czwarte: Dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? Po piąte: Co się stało z Wojtusiem i po szóste: Gdzie jest parasol naszej wychowawczyni? #pdk

#polityka #bekazpisu #heheszki #choryczlowiek #lipcowyprzewrot
xandra - W ramach ocieplenia wizerunku po ostatniej jeździe w Sejmie Prezes Jarosław ...

źródło: comment_Ic3jqAOVXeOftcyzQfbV1sR1kP4fRscJ.jpg

Pobierz
  • 7
@xandra: Chciałabyś tak co? Nie wypieraj się, kobiety zawsze czuły pociąg do samców alfa. Inaczej nie wytłumaczy się tych fantazji co to Kaczyński zaraz już za chwilę za sekund dziesięć będzie nam robił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: No to co tam jeszcze byś chciała żeby ci zrobił? Może jak w "opowieści podręcznej"? Myślisz, że coś takiego zrobi? Ja myślę, że już niedługo. Wszystko ma w garści i jest sam. Wszystko zmierza ku temu żeby seksualnie zniewolić kobiety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: No i wyszło szydło z worka. Może Kaczyński jest chorym człowiekiem, ale ty też. Bo jednak wygadałaś się, że myślisz o nim na tyle intensywnie by dojść do wniosku, że jest gejem. No chyba, że próbowałaś mu się oddać i odmówił. Napisz, skąd twoja wiedza, że jest gejem? A tak w ogóle to muszę jeszcze pochwalić, że tagujesz swoje posty #choryczlowiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Justycjariusz: Nie ja pierwsza użyłam tego tagu, zrobiło to wiele osób na Tweeterze. Skoro ma 68 lat i nie ma ani żony, ani dziewczyny to jaki może się nasunąć prosty i logiczny wniosek? Poza tym ja nie tracę publicznie i to na sali sejmowej plując jadem i nazywając kogoś mordercą. Nie mówię też "won" do posłanki Rzeczypospolitej. To tak z grubsza.
@xandra: Żaden wniosek, może z nikim nie chciał się wiązać. Doprawdy ciekawe, jak ktoś nie ma panny to gej. Co za cudaczne myślenie. Nie wiem jak można taki wniosek wysnuć, ale widać można. Rozumiem, że Kościuszko też był gejem?

Poza tym ja nie tracę publicznie i to na sali sejmowej plując jadem i nazywając kogoś mordercą. Nie mówię też "won" do posłanki Rzeczypospolitej. To tak z grubsza.

No ba, to kulturalna