Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie dziś mini test nowych gum, schwalbe smart sam 47C, czuje że 52C tez by weszło. Mniejsza. Dompowałem do minimalnych 3 atm. I musze powiedzieć że w porównaniu do CSTów jakie przychodzą z lazaro to te kleją jak #!$%@?. Na luzniejszym pare uślizgów ale spoko. Asfalt tak sobie. Ale las, szuter, to jak magnes (relatywnie do poprzedników). Jak dla mnie dobry upgrade. Polecam.

#rower #oswiadczenie
t.....u - Zrobiłem sobie dziś mini test nowych gum, schwalbe smart sam 47C, czuje że ...

źródło: comment_Vx2Vpxm3db234hs746ovCTqGEDtnrkUq.jpg

Pobierz
  • 27
@tosyu: ile masz cali telefon? Dobrze się trzyma z tym pokrowcem? To chyba właśnie u Ciebie widziałem tego GUBa i sobie zamówiłem niedawno i też się zastanawiałem nad tym pokrowcem i czy będzie się w nim trzymać. Dej linka do pokrowca ( ͡º ͜ʖ͡º)

edit
Ok, mam link do pokrowca, widzę teraz :P
@geuze: ponad 5", przy czym trzeba jeszcze doliczyć z 5mm z każdej strony na plastikowo-silikonowe etui, bo bez tego etui to do tego uchwytu bym mnie podchodził z telefonem, w końcu to w zasadzie imadło :) Chodzi o to że to ścisk przyjmuje etui, nie telefon, więc nic mu się nie stanie.

A z tym pokrowcem też trzyma, daje rade, ale uwaliłem (ściągnąłem) ten plastikowy zamykacz a sam telefon wkładam od
@tosyu: dobra, bierę też ten pokrowiec ( ͡º ͜ʖ͡º) Zastanawiałem się właśnie czy taki plastik + ten GUB da radę. Mi chodzi głównie o nawigację, bo zanim uzbieram na jakiegoś Garmina albo MIO to musi jeszcze dużo wody upłynąć.
@tosyu: no ja szukałem albo jakiegoś łatwo-demontowalnego wieszaka, gdzie tylko wpinam telefon, a zostaje jakiś mały element na kierownicy albo właśnie czegoś takiego jak GUB. Przekonał mnie mechanizm imadłowy w tym sprzęcie. Na Convoya też zamówiłem sobie taki aluminiowy uchwyt, podobno pasuje na 31.8

https://pl.aliexpress.com/item/MTB-Bicycle-Cycling-Grip-Bike-Mount-Clamp-Clip-Flashlight-LED-Torch-Lamp-Light-Handle-Bar-Handlebar/32682768403.html
@geuze: o! dobre :) to moje co mam jest ok ale muszę się posiłkować gumką bo się po dłuższym czasie zaczął convoy zsuwać z tego (jak są nierówności na drodze, jazda po kostce to moment spada mi convoy), dzięki