Wpis z mikrobloga

Dzień zaczynamy od dobrych informacji!

Wykopowicze, wygraliśmy sprawę sądowa! W 2013 roku, firma Globsoft S.A. zażądała od nas usunięcia znaleziska, które w ocenie tej firmy naruszało ich dobra osobiste. Przypomnimy, znalezisko opublikowane na Wykopie linkowało do programu "Interwencja", a Wykopowicz nie był autorem materiału, jedynie udostępnił link kierujący do strony programu. Gdy nie usunęliśmy znaleziska, sprawa w 2014 roku została skierowana do sądu.

Po kilkuletniej batalii sądowej, przesłuchaniach Ani i Michała oraz ogromnym zaangażowaniu naszej kancelarii prawnej, w końcu zapadł wyrok - Wygrana! Nie jest to jeszcze prawomocny wyrok, ale i tak wywołał w nas ogromy entuzjazm! Po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku, postaramy się przekazać Wam więcej informacji :-)

A tymczasem trzymamy i Wy trzymajcie kciuki za uprawomocnienie się wyroku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#prawo #wyrok #wykop #wykopblog #oswiadczenie #wykopstrong
  • 140
@tadekpol co się dziwisz. Ja od ponad roku mam sprawę w sądzie za kolizję spowodowaną przez druga osobę, zero dowodów na to, że to ja mogła, spowodować a zaczęło się od linczu policjanta, który nawet nie zapytał co i gdzie. Dwie rozprawy brak policjanta, nagrania z monitoringu i zdjęć. Kolejne brak opinii biegłego, potem to i tamto i tak to trwa. A zdjęć elementów uszkodzonego pojazdu nie ma do dzisiaj, bo świadczą
No ja nie mogę. Sprawa nie do przegrania, ale fajnie super no po prostu gratulacje.


@Primusek:
Siedzi dwóch sędziów w pokoju. Wpada adwokat, do jednego krzyczy:
- Pies pana żony pogryzł psa mojej żony. Psa trzeba było operować, żona ataku dostała, albo zapłaci mi pan 10 tysięcy, albo składam pozew.
Sędzia pomyślał chwilę, wyjął dziesięć tysięcy, zapłacił, adwokat wyszedł. Na to drugi sędzia pyta:
- Ty, czemu zapłaciłeś? Nie masz ani