Wpis z mikrobloga

Polacy to brudasy. Chodzi mi o sranie. Wiekszosc polakow to jedynie po sraniu podciera sie papierem czyli usuwa mase kalowa z okolic dupy jednoczesnie rozsmarowujac delikatna warstwe kalu wokol odbytu a w przypadku mezczyzn to tez na wlosach (albo w przypadku polek co nie gola dupska, ja #!$%@?).
Testoviron mial racje. Bidet dla wiekszosci polakow to nie wiadomo co, jakas #!$%@? druga umywalka albo drugi kibel i nigdy o tym nie slyszeli i nie posiadaja go. Rozumiem mozna byc biedakiem ale kuhwa jak nie stac cie na bidet to podmyj dupsko pod umywalka chociaz albo pod prysznicem po sraniu. Albo uzywaj wilgotnych chusteczek. Albo postaw se #!$%@? miske z mydlem kolo kibla i mocz w niej papier zeby se podmyc dupe. Ale nie kuhwa w Polsce jak w chlewie obsranym gownem. Lepiej byc brudasem i chodzic ze smierdzaca dupa i draska na gaciach. I taki rozowy pasek co to poszedl sie wysrac w pracy o godzinie 12, wroci do domu gdzie czeka na nia Sebek i jakos tak potocza sie sprawy ze pojda sie ruchac. No i sebek bedzie ja zapinal w cipsko od ktorego niedaleko jest odbyt pokryty warstwa smierdzacego kalu. Albo lepiej, mineta. Gdzie dziewczyny po sikaniu wycieraja na sucho mocz i nie uzywaja tez wilgotnych chusteczek.

Polacy nazywaja arabow brudasami i muzulmanow ale w krajach muzulmanskich jest wezyk do podmywania dupy bo religia im nakazuje byc czystym. A w Polsce jak w chlewie obsranym. Nie mowiac o tych polskich ksiezniczkach karynach co to #!$%@? jak im #!$%@? smierdzi to dezodorantem cipsko psikaja
.

#bekazpodludzi #bekazpolakow #problemypierwszegoswiata #gorzkiezale #polska #gorzkiezale
  • 49
  • Odpowiedz
  • 372
@dertyboi i mówisz, że wracasz po pracy czy gdzie ty tam przebywasz w ciągu dnia i rozmyślasz o rozsmarowanym gównie w okolicach odbytu innych ludzi?xD lekarz Cie już widział?xD
  • Odpowiedz
@dertyboi: tyle lat ludzie wycierają dupę srajtaśmą i żyją. Za 10 lat naukowcy odkryją, że jednak nie warto się podmywać, bo chlor z wody podrażnia naskórek.

Czyści, sterylni, jedzący warzywa i kasze, a później alergie i inne infekcje.
  • Odpowiedz
@dertyboi a tak w ogóle to beka z podcierania dupy mokrymi chusteczkami XD jakbyś niechcący rozsmarował sobie gówno na ręce to też byś tylko przetarł nawilżanym papierem zamiast dokładnie umyć? xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@dertyboi: #!$%@? mnie to boli czy to pasta, to jest NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA, jako że nie mam na chacie bidetu to myje se dupe pod prysznicem, jak mozna nie myć dupska ludzie #!$%@? xD ja rozumiem mieć 10 lat i nie kumać tego, ale dorośli ludzie?
  • Odpowiedz
@h3lloya: Fajnie, zostaw to dla siebie, nie mów o tym, nie wskazuj tego. Na pewno coś zmienisz. Mówienie o zwyczajach naszych cebulaków sprawi że niektórzy się zastanowią i populacja gówna na dupach zmniejszy się.
  • Odpowiedz